Об установлении границы города районного значения Кульсары Жылыойского района Атырауской области
Совместное постановление акимата Атырауской области от 26 ноября 2021 года № 270 и решение Атырауского областного маслихата от 26 ноября 2021 года № 85-VIІ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2021 года № 25715
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 6, 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Атырауский областной маслихат на VIIІ сессии РЕШИЛ:
1. Установить границы города районного значения Кульсары Жылыойского района Атырауской области общей площадью 6987,83 гектар и протяженностью 34524,92 метра.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Атырауской области и решения Атырауского областного маслихата возложить на заместителя акима Атырауской области К. Нурлыбаева и председателя постоянной комиссии Атырауского областного маслихата А. Абдолова.
3. Настоящее совместное постановление акимата Атырауской области и решение Атырауского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области М. Досмухамбетов
Секретарь маслихата А. Наутиев

Атырау облысы Жылыой ауданының аудандық маңызы бар Құлсары қаласының шекарасын белгілеу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 26 қарашадағы № 270 қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 85-VIІ бірлескен шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 желтоқсанда № 25715 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 11-бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6, 27-баптарына сәйкес, Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Атырау облыстық мәслихаты VIIІ сессиясында ШЕШТІ:
1. Атырау облысы Жылыой ауданының аудандық маңызы бар Құлсары қаласының шекарасы жалпы аумағы 6987,83 гектар және ұзындығы 34524,92 метр болып белгіленсін
2. Осы бірлескен Атырау облысы әкімдігінің қаулысының және Атырау облыстық мәслихатының шешімнің орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Қ.Нұрлыбаевқа және Атырау облыстық мәслихатының тұрақты комиссиясының төрағасы А.Абдоловқа жүктелсін.
3. Осы бірлескен Атырау облысы әкімдігінің қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі М. Досмухамбетов
Мәслихат хатшысы А. Наутиев