О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Атырау от 22 декабря 2020 года № 577 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2021-2023 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 13 апреля 2021 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 апреля 2021 года № 4942
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата города об уточнении бюджета сельских округов относящихся к городу Атырау на 2021-2023 годы, Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау от 22 декабря 2020 года № 577 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4867, опубликовано 5 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в пункте 2:
подпункте 2):
цифры "58 536" заменить цифрами "70 147";
подпункте 5):
в строке "дефицит (профицит) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "-11 611";
подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "11 611";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "11 611";
в пункте 3:
подпункте 2):
цифры "41 542" заменить цифрами "41 955";
подпункте 5):
в строке "дефицит (профицит) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "-413";
подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "413";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "413";
в пункте 4:
подпункте 2):
цифры "51 509" заменить цифрами "66 909";
подпункте 5):
в строке "дефицит (профицит) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "-15 400";
подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "15 400";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "15 400";
в пункте 5:
подпункте 2):

Атырау қаласы Мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 577 "2021-2023 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы мәслихатының 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 53 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 сәуірде № 4942 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және қала әкімдігінің 2021-2023 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтердің бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы Мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 577 "2021-2023 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4867 тіркелген, 2021 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
2 тармақтың:
2) тармақшасында:
"58 536" деген сандар "70 147" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"бюджет тапшылығы (профициті)" деген жолдағы "0" деген сан "-11 611" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "0" деген саны "11 611" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген саны "11 611" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақтың:
2) тармақшасында:
"41 542" деген сандар "41 955" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"бюджет тапшылығы (профициті)" деген жолдағы "0" деген сан "-413" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "0" деген саны "413" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген саны "413" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақтың:
2) тармақшасында:
"51 509" деген сандар "66 909" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"бюджет тапшылығы (профициті)" деген жолдағы "0" деген сан "-15 400" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "0" деген саны "15 400" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген саны "15 400" деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақтың:
2) тармақшасында:

"10. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 468 000 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 31 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 17 000 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 12 000 тенге программы Аппарата акима Алмалинского сельского округа 08 1 124 006 015 "Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 468 000 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 31 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 17 000 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 12 000 тенге программы 08 1 124 006 011 программы "Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне" Аппарата акима Алмалинского сельского округа".

"10. Алмалы ауылдық округі әкімі аппараты 08 1 124 006 015 "Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 468 000 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 31 000 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" ерекшелігі бойынша – 17 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша - 12 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 08 1 124 006 011 "Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 468 000 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша - 31 000 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" ерекшелігі бойынша – 17 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 12 000 теңге жылжытылсын".

2. Приложения 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (Н. Курман) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства, экологии, природопользования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель VII сессии А. Сарсембаева
Секретарь Маслихата
города Атырау
К. Джаумбаев

2. Көрсетілген шешімнің 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы, өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту, экология, табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Н. Құрман).
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
VII cессия төрайымы А. Сарсембаева
Атырау қаласы
Мәслихатының хатшысы
К. Джаумбаев