О внесении изменений и дополнений в решение Атырауского городского Маслихата от 15 декабря 2020 года № 570 "О бюджете города на 2021-2023 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30 июня 2021 года № 86. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июля 2021 года № 23485
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау "О бюджете города на 2021-2023 годы" от 15 декабря 2020 года № 570 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4841) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 227 393 109 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 203 228 956 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 932 481 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 029 460 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 202 212 тысяч тенге;
2) затраты – 235 868 904 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 481 935 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 481 935 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 957 730 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -8 957 730 тысяч тенге:
поступление займов – 17 454 577 тысяч тенге;
погашение займов – 8 836 860 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 340 013 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2021 год в сумме – 1 131 835 тысяч тенге".
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, в городском бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета и из Национального фонда Республики Казахстан в сумме - 131 360 тысяч тенге на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения".
пункт 9 исключить.
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть, в городском бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры, в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер" - 4 474 083 тысяч тенге".

Атырау қаласы Мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 570 "2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 маусымдағы № 86 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 шілдеде № 23485 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Атырау қаласы Мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 570 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4841 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 227 393 109 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 203 228 956 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 932 481 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 029 460 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 202 212 мың теңге;
2) шығындар – 235 868 904 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 481 935 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 481 935 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 957 730 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 957 730 мың теңге;
қарыздар түсімі – 17 454 577 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 836 860 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 340 013 мың теңге.".
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға жергілікті атқарушы органның резерві – 1 131 835 мың теңге сомасында бекітілсін".
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8.2021 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры есебінен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 131 360 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін".
9-тармақ алынып тасталсын.
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021 жылға қалалық бюджетте республикалық бюджеттен "Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 4 474 083 мың теңге нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін".

дополнить пунктами 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 и 24 следующего содержания:
"15. Учесть, в городском бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета и из Национального фонда Республики Казахстан в сумме - 969 тысяч тенге на увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта".
"16. Учесть, в городском бюджете на 2021 год предусмотрены поступление кредита в сумме – 481 935 тысяч тенге на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов".
"17. Учесть, в городском бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на развитие систем водоснабжения и водоотведения – 2 300 000 тысяч тенге".
"18. Учесть, в городском бюджете на 2021 год предусмотрены из Республиканского бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" - 192 000 тысяч тенге".
"19. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 15 183 997 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 380 153 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 826 790 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 449 638 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 280 976 тенге программы 06 2 801 014 015 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 15 183 997 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 380 153 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 826 790 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 449 638 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 280 976 тенге программы 06 2 801 014 032 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому".

келесі мазмұндағы 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 және 24 тармақтармен толықтырылсын:
"15. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры есебінен дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 969 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін".
"16. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге – 481 935 мың теңге сомасында бюджеттік кредит түсімі көзделгені ескерілсін".
"17. 2021 жылға қалалық бюджетте республикалық бюджеттен сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 2 300 000 мың теңге нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін".
"18. 2021 жылға қалалық бюджетте республикалық бюджеттен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға – 192 000 мың теңге нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін".
"19. 06 2 801 014 015 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 15 183 997 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 380 153 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 826 790 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 449 638 мың теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 280 976 теңге жұмсалған кассалық шығындары 06 2 801 014 032 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 15 183 997 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 380 153 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 826 790 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 449 638 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 280 976 теңге жылжытылсын".

"20. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 6 977 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 50 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 383 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 195 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 124 000 тенге программы 06 2 801 013 015 "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 6 977 000 тенге, 113 "Компенсационные выплаты" в сумме – 50 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 383 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 195 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 124 000 тенге программы 06 2 801 013 032 "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства".

"20. 06 2 801 013 015 "Белгiленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды әлеуметтiк бейiмдеу" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 6 977 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігі бойынша – 50 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 383 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 195 000 мың теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 124 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 06 2 801 013 032 "Белгiленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды әлеуметтiк бейiмдеу" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 6 977 000 теңге, 113 "Өтемақы төлемдерi" ерекшелігіне – 50 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 383 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 195 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 124 000 теңге жылжытылсын".

"21. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 10 486 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 524 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 269 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 204 000 тенге программы 06 2 801 023 015 "Обеспечение деятельности центров занятости населения" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 10 486 000 тенге, 121 – "Социальный налог" в сумме – 524 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 269 000 тенге, 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 204 000 тенге программы 06 2 801 023 032 "Обеспечение деятельности центров занятости населения".

"21. 06 2 801 023 015 "Жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 10 486 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігі бойынша – 524 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігі бойынша – 269 000 мың теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша – 204 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 06 2 801 023 032 "Жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасының тиісінше 111 "Еңбек ақы" ерекшелігіне – 10 486 000 теңге, 121 "Әлеуметтiк салық" ерекшелігіне – 524 000 теңге, 122 "Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар" ерекшелігіне – 269 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 204 000 теңге жылжытылсын".

"22. Произведенные кассовые расходы по специфике 322 "Трансферты физическим лицам" в сумме – 12 517 156 тенге программы 06 2 801 011 015 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" перенести на специфику 322 "Трансферты физическим лицам" в сумме – 12 517 156 тенге программы 06 1 801 010 011 "Государственная адресная социальная помощь".
"23. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 129 483 тенге программы 01 2 452 001 028 "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" перенести на специфику 112 "Дополнительные денежные выплаты" в сумме – 129 483 тенге".

"22. 06 2 801 011 015 "Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек" бағдарламасының 322 "Жеке тұлғаларға берілетін трансферттер" ерекшелігі бойынша – 12 517 156 теңге жұмсалған кассалық шығындары 06 1 801 010 011 "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек" бағдарламасының тиісінше 322 "Жеке тұлғаларға берілетін трансферттер ерекшелігіне – 12 517 156 теңге жылжытылсын".
"23. 01 2 452 001 028 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 129 483 теңге жұмсалған кассалық шығындары тиісінше 112 "Қосымша ақшалай төлемдер" ерекшелігіне – 129 483 теңге жылжытылсын".

"24. Планируемые расходы по специфике 812 "Выполнение государственных обязательств по компенсации инвестиционных затрат по проектам государственно-частного партнерства" в сумме – 10 731 737 000 тенге программы 13 9 467 096 028 "Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства" перенести на специфику 812 "Выполнение государственных обязательств по компенсации инвестиционных затрат по проектам государственно-частного партнерства" в сумме – 10 731 737 000 тенге программы 13 9 467 096 005 "Выполнение государственных обязательств по компенсации инвестиционных затрат по проектам государственно-частного партнерства" и произведенные кассовые расходы по специфике 812 "Выполнение государственных обязательств по компенсации инвестиционных затрат по проектам государственно-частного партнерства" в сумме – 3 564 750 000 тенге программы 13 9 467 096 028 "Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства" перенести на специфику 812 "Выполнение государственных обязательств по компенсации инвестиционных затрат по проектам государственно-частного партнерства" в сумме – 3 564 750 000 тенге программы 13 9 467 096 005 "Выполнение государственных обязательств по компенсации инвестиционных затрат по проектам государственно-частного партнерства".

"24. 13 9 467 096 028 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау" бағдарламасының 812 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша инвестициялық шығындарды өтеу бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау" ерекшелігі бойынша – 10 731 737 000 теңге жоспарланған қаржыны 13 9 467 096 005 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау" бағдарламасының тиісінше 812 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша инвестициялық шығындарды өтеу бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау" ерекшелігіне – 10 731 737 000 теңге жылжытылсын және 13 9 467 096 028 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау" бағдарламасының 812 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша инвестициялық шығындарды өтеу бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау" ерекшелігі бойынша – 3 564 750 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 13 9 467 096 005 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау" бағдарламасының тиісінше 812 "Жеке тұлғаларға берілетін трансферттер ерекшелігіне – 3 564 750 000 теңге жылжытылсын".