Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Атырау и в сельских округах города Атырау
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 30 ноября 2021 года № 3570. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2021 года № 25559
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 3 настоящего постановления.

Атырау қаласында және Атырау қаласының ауылдық округтерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 30 қарашадағы № 3570 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 6 желтоқсанда № 25559 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы қаулының 3-тармағымен.

В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Атырау и в сельских округах города Атырау согласно приложению к настоящему постановлению.

Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 529-бабының 6-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 37-бабының 1-тармағына сәйкес, Атырау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қаласында және Атырау қаласының ауылдық округтерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Умарову Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким города Атырау К. Уразбаев
Приложение к постановлению от 30 ноября 2021 года № 3570
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Атырау и в сельских округах города Атырау
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
1
микрорайон Самал

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е. Умаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласының әкімі К. Уразбаев
2021 жылғы 30 қарашадағы № 3570 қаулысына қосымша
Атырау қаласында және Атырау қаласының ауылдық округтерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Елді мекенде салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Самал шағын ауданы

1,95
2
микрорайон Нурсая
2,10
3
микрорайон Лесхоз
1,95
4
микрорайон Атырау-2
1,60
5
микрорайон Атырау
1,85
6
улица М.Мендыкулова дома 1, 1Б, 2, 2Б, 3, 3Б, 5А, 5Б, 6Б, 7, 9, 9А, 11, 12А, 13, 15, 16, 18, 20, 20А, 21, 21Б, 22, 22А, 22Б, 23А, 32, 33А, 35, 42, 44, 45, 45А, 48, 50, 52, 52Г, 54, 55, 55А, 57; улица Пушкина дома 1, 3, 4Б, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 37, 39, 41; улица Ж.Нажмеденова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ,20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 87, 88А, 89, 90, 91, 92
1,75
7
микрорайон Алиева-Курмангазы, проспект И.Тайманова дома 7, 9, 11, 13, 77А
1,70
8
улица Макатаева дома 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 57, 59, 62; улица Куспан Молла дома 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79
1,60
9
проспект С.Бейбарыс дома 20, 24, 26, 28, 31, 35, 38, 40, 44, 44А, 46, 47, 48, 51, 54, 56, 58, 58А, 58Б, 60А, 62, 71, 77, 84, 141, 145, 182, 189, 197, 199, 199А, 235; проспект И.Тайманова дома 14, 16, 18, 20; улица С.Балгымбаева дома 14, 14А, 18, 20, 22, 24А, 24Б, 28, 28Б, 28В, 29, 30, 32, 33, 34 35, 36, 37, 38, 39, 43, 45, 49, 51
1,60
10
проспект С.Бейбарыс дома 68, 74, 76, 78, 86, 86Б, 92, 94, 102, 108, 110, 110А, 114, 116, 122, 140, 144, 146, 156, 158, 160, 162, 164, 253, 277, 283, 297, 309, 313, 321, 325; проспект И.Тайманова дома 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39; улица Т.Бигельдинова дома 20, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; улица Х.Досмухамедова дома 2А/1, 2А/2, 4, 4Б, 4В, 4Д, 4Г, 6, 6А, 8, 41, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 97, 99, 99/1, 103, 105, 107, 107А, 109, 123А, 123Б, 123В, 123Г, 127, 127/2, 129
1,75
11
улица Гагарина дома 9, 9/2, 11, 15, 15/1, 17, 34, 36, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71А, 73, 75, 76, 76А, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 87, 86, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 95А, 96, 98, 99, 99А, 100, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 116А, 118, 119, 126А; улица академика Жарбосынова дома 1, 3, 5, 6/1, 16, 17, 19, 22, 40, 51, 59, 62, 71, 79, 81, 83, 83В, 84, 85, 86, 87Б, 88, 88А, 88Б, 88В, 88Е, 88/1, 88/2, 90, 90/1, 91, 93/3, 95, 97, 99, 100/1, 100/2, 101, 102, 103, 104/2, 105, 105А, 105Б, 105В, 105Г, 106, 107, 113, 113Б, 110, 117, 119/А, 121, 123, 125, 127, 110, 225, 221, улица Курмангазы дома 1, 2, 2Г, 2/1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 36, 44, 44А, 48, 52, 54, 55, 57, 116, 130, 172, 173; улица Сатпаева дома 2, 3А, 3Б, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 6, 9Б, 11, 14, 15, 18, 19, 19А, 20А, 21А, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 32, 33, 35, 48Б, 48В, 48Г, 48Д, 50А, 50Б, 54А, 79А, улица К.Ерниязова дома 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 10Б

1,95
2
Нұрсая шағын ауданы
2,10
3
Лесхоз шағын ауданы
1,95
4
Атырау-2 шағын ауданы
1,60
5
Атырау шағын ауданы
1,85
6
М.Мендықұлов көшесі 1, 1Б, 2, 2Б, 3, 3Б, 5А, 5Б, 6Б, 7, 9, 9А, 11, 12А, 13, 15, 16, 18, 20, 20А, 21, 21Б, 22, 22А, 22Б, 23А, 32, 33А, 35, 42, 44, 45, 45А, 48, 50, 52, 52Г, 54, 55, 55А, 57 үйлер; Пушкин көшесі 1, 3, 4Б, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 37, 39, 41 үйлер; Ж.Нәжімеденов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ,20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 87, 88А, 89, 90, 91, 92 үйлер
1,75
7
Әлиев-Құрманғазы шағын ауданы, И.Тайманов даңғылы 7, 9, 11, 13, 77А үйлер
1,70
8
Мақатаев көшесі 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 57, 59, 62 үйлер; Құспан Молла көшесі 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79 үйлер
1,60
9
С.Бейбарыс даңғылы 20, 24, 26, 28, 31, 35, 38, 40, 44, 44А, 46, 47, 48, 51, 54, 56, 58, 58А, 58Б, 60А, 62, 71, 77, 84, 141, 145, 182, 189, 197, 199, 199А, 235 үйлер; И.Тайманов даңғылы 14, 16, 18, 20 үйлер; С.Балғымбаев көшесі 14, 14А, 18, 20, 22, 24А, 24Б, 28, 28Б, 28В, 29, 30, 32, 33, 34 35, 36, 37, 38, 39, 43, 45, 49, 51 үйлер
1,60
10
С.Бейбарыс даңғылы 68, 74, 76, 78, 86, 86Б, 92, 94, 102, 108, 110, 110А, 114, 116, 122, 140, 144, 146, 156, 158, 160, 162, 164, 253, 277, 283, 297, 309, 313, 321, 325 үйлер; И.Тайманов даңғылы 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39 үйлер; Т.Бигельдинов көшесі 20, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 үйлер; Х.Досмухамедов көшесі 2А/1, 2А/2, 4, 4Б, 4В, 4Д, 4Г, 6, 6А, 8, 41, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 97, 99, 99/1, 103, 105, 107, 107А, 109, 123А, 123Б, 123В, 123Г, 127, 127/2, 129 үйлер
1,75
11
Гагарин көшесі 9, 9/2, 11, 15, 15/1, 17, 34, 36, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71А, 73, 75, 76, 76А, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 87, 86, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 95А, 96, 98, 99, 99А, 100, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 116А, 118, 119, 126А үйлер; академик Жарбосынов көшесі 1, 3, 5, 6/1, 16, 17, 19, 22, 40, 51, 59, 62, 71, 79, 81, 83, 83В, 84, 85, 86, 87Б, 88, 88А, 88Б, 88В, 88Е, 88/1, 88/2, 90, 90/1, 91, 93/3, 95, 97, 99, 100/1, 100/2, 101, 102, 103, 104/2, 105, 105А, 105Б, 105В, 105Г, 106, 107, 113, 113Б, 110, 117, 119/А, 121, 123, 125, 127, 110, 225, 221 үйлер; Құрманғазы көшесі 1, 2, 2Г, 2/1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 36, 44, 44А, 48, 52, 54, 55, 57, 116, 130, 172, 173 үйлер; Сәтпаев көшесі 2, 3А, 3Б, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 6, 9Б, 11, 14, 15, 18, 19, 19А, 20А, 21А, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 32, 33, 35, 48Б, 48В, 48Г, 48Д, 50А, 50Б, 54А, 79А үйлер, К.Ерниязов көшесі 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 10Б үйлер

1,90
12
проезд Бисекенова дома 19, 30, 43, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 90, 92; улица Сатпаева дома 13, 15Б, 37, 37А, 39А, 58, 65, 101, 103, 105, 107; улица Х.Досмухамедова дома 10, 11, 12, 14, 20, 23, 25А, 29, 32, 39, 78/2, 80/1, 95, 95А, 97, 111; улица К.Ерниязова дома 10, 12Б, 16, 18, 20; проспект И.Тайманова дома 8, 24, 33, 43, 48, 50, 56, 58, 59, 61, 62, 65, 71, 76А, 101, 103, 105; улица А.Молдагуловой дома 43, 47, 48, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 90, 92
2,00
13
улица А.Байтурсынова дома 40, 42, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 59, 60, 62; улица Гагарина дома 9, 10, 12, 13, 14, 16, 21, 25, 27, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 124; улица Х.Досмухамедова дома 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 20А, 22А, 23, 26, 28, 30, 34, 38, 44, 102; улица Пушкина дома 6А, 13, 17, 19, 23, 101, 102, 104, 105, 106, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 128, 130, 132, 134, 138, 148, 150, 152, 159
1,75
14
проспект Студенческий дома 64А, 75, 188, 190, 190А, 190Б; улица Сатпаева дома 4, 6, 14, 18, 22, 24, 32, 32А, 34, 36
2,00
15
улица Сатпаева дома 2Б, 2В, 5, 5А, 42, 48, 48А, 48Б, 48В, 48Г, 48Д, 50, 52, 54, 56; улица Курмангазы дома 61Б, 74, 78, 80, 82; улица Жастар
2,10
16
улица Владимирского дома 1, 1А, 6, 7, 8, 19А, 22, 31, 32, 33, 53, 90, 100, 100/2, 100/3, 100А, 100В, 100Г, 100Е; улица парка победы дома 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 14, 15/1, 16, 17, 20, 21, 23, 30, 36, 40, 46, 50, 52, 56, 68, 70, 72
2,10
17
микрорайон "Ардагер", улица Огородный дома 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 16, 16А, 16А/1, 16Б, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21, 21А, 22, 24, 24А, 24Б, 25, 25А, 26, 26А, 27, 27Б, 27В, 28, 28А, 29, 30, 31А, 32, 33, 34, 36, 38, 38А, 39, 39Б, 39В, 39Е, 40, 40/2, 40А, 40Б, 40В, 40Г, 40Д, 42, 42А, 44, 46, 70, 73; улица Н.Неверова дома 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2Г, 2Е, 3А, 5, 6А, 7А, 7Б, 7В; улица Карагандинская дома 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3А, 4, 4/1, 4/2, 4А, 6, 6А, 7/1, 7/2, 8, 8Б, 9, 10А, 12/1, 14, 15, 16, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/2, 29, 29/1, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 57А, 59, 61, 61А, 61Б
1,95
18
улица Г.Бергалиева дома 2, 4, 9, 9Б, 11, 14, 15А, 17, 19, 21, 53, 57А
1,74
19
пересечение улиц М.Баймуханова и М.Горького дома 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 18А, 19, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 27А, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 47Б, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 59, 60Б, 61, 63, 65

1,90
12
Бисекенов өткелі 19, 30, 43, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 90, 92 үйлер; Сәтпаев көшесі 13, 15Б, 37, 37А, 39А, 58, 65, 101, 103, 105, 107 үйлер; Х.Досмухамедов көшесі 10, 11, 12, 14, 20, 23, 25А, 29, 32, 39, 78/2, 80/1, 95, 95А, 97, 111 үйлер; К.Ерниязов көшесі 10, 12Б, 16, 18, 20 үйлер; И.Тайманов даңғылы 8, 24, 33, 43, 48, 50, 56, 58, 59, 61, 62, 65, 71, 76А, 101, 103, 105 үйлер; Ә.Молдағұлова көшесі 43, 47, 48, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 90, 92 үйлер
2,00
13
А.Байтұрсынов көшесі 40, 42, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 59, 60, 62үйлер; Гагарин көшесі 9, 10, 12, 13, 14, 16, 21, 25, 27, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 124 үйлер; Х.Досмухамедов көшесі 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 20А, 22А, 23, 26, 28, 30, 34, 38, 44, 102 үйлер; Пушкин көшесі 6А, 13, 17, 19, 23, 101, 102, 104, 105, 106, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 128, 130, 132, 134, 138, 148, 150, 152, 159 үйлер
1,75
14
Студенттер даңғылы 64А, 75, 188, 190, 190А, 190Б үйлер; Сәтпаев көшесі 4, 6, 14, 18, 22, 24, 32, 32А, 34, 36 үйлер
2,00
15
Сәтпаев көшесі 2Б, 2В, 5, 5А, 42, 48, 48А, 48Б, 48В, 48Г, 48Д, 50, 52, 54, 56 үйлер; Құрманғазы көшесі 61Б, 74, 78, 80, 82 үйлер; Жастар көшесі
2,10
16
Владимирский көшесі 1, 1А, 6, 7, 8, 19А, 22, 31, 32, 33, 53, 90, 100, 100/2, 100/3, 100А, 100В, 100Г, 100Е үйлер; жеңіс саябағы көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 14, 15/1, 16, 17, 20, 21, 23, 30, 36, 40, 46, 50, 52, 56, 68, 70, 72 үйлер
2,10
17
Ардагер шағын ауданы, Огородный көшесі 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 16, 16А, 16А/1, 16Б, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21, 21А, 22, 24, 24А, 24Б, 25, 25А, 26, 26А, 27, 27Б, 27В, 28, 28А, 29, 30, 31А, 32, 33, 34, 36, 38, 38А, 39, 39Б, 39В, 39Е, 40, 40/2, 40А, 40Б, 40В, 40Г, 40Д, 42, 42А, 44, 46, 70, 73 үйлер; Н.Неверов көшесі 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2Г, 2Е, 3А, 5, 6А, 7А, 7Б, 7В үйлер; Карагандинская көшесі 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3А, 4, 4/1, 4/2, 4А, 6, 6А, 7/1, 7/2, 8, 8Б, 9, 10А, 12/1, 14, 15, 16, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/2, 29, 29/1, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 57А, 59, 61, 61А, 61Б үйлер
1,95
18
Ғ.Берғалиев көшесі 2, 4, 9, 9Б, 11, 14, 15А, 17, 19, 21, 53, 57А үйлер
1,74
19
М.Баймұханов және М.Горький көшелері қиылысы 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 18А, 19, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 27А, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 47Б, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 59, 60Б, 61, 63, 65 үйлер

1,75
20
микрорайон Первый участок
1,95
21
микрорайоны Привокзальный, Алмагуль
2,05
22
микрорайон СМП-136
1,85
23
проспект С.Бейбарыса дома 17, 19, 19А, 21, 21А, 25, 59, 60, 61А, 62, 62А, 65, 67, 69, 71, 79, 80, 85, 87, 89, 93, 95, 101; улица Т.Амандосова дома 1А, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 33, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 48А, 48Б, 52А, 54, 55А, 56, 57, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 69, 70, 72, 73, 74, 77, 83
1,95
24
проспект С.Бейбарыса дома 82, 84, 88, 90, 96, 97, 98, 99, 100, 101А, 104, 105, 105А, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 124, 125, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 133А, 134, 136, 137, 138, 139, 141, 148, 148А, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 157; улица М.Утемисова дома 19, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67А, 69, 71
1,85
25
пересечение улиц М.Утемисова и Ш.Валиханова дома 3, 9А, 14А, 15, 17, 85, 87Б, 97, 97А, 99, 101, 103, 114, 114В, 116, 116А
2,10
26
улица С.Датова дома 1, 39, 41, 43, 47, 47А, 51, 51А, 53, 59; улица Г.Канцева дома 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 14; улица Ш.Валиханова дома 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74
1,75
27
улица Ш.Валиханова дом 86
1,75
28
улица С.Датова дома, 35Б, 35В, 37; улица Абая дома 1, 4, 6А, 7А, 7Б, 7В, 7Е, 8А, 9, 26, 28, 28А, 28Б, 30, 32, 34
1,95
29
улица С.Датова дома 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35А; улица М.Утемисова дома 11, 11А, 15А, 116Г, 116Е, 118В, 118Г
2,10
30
проспект Азаттык дома 71, 77, 85, 87, 87/1, 89, 91, 93, 95
2,10
31
проспект М.Ауезова дома 23, 27, 29, 43, 43А, 45, 47, 47А, 49, 51; улица Муканова дома 1, 1А, 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 16; улица Г.Шамина
2,10
32
проспект Азаттык дома 72, 72Б, 74, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 97, 99, 101, 117, 119, 121, 123, 127, 131, 131Б
2,10
33
проспект Азаттык дома 12, 60, 62, 64, 66, 128, 130
1,85
34
микрорайон Химиков
1,95
35
улица Атамбаева
1,50
36
проспект Азаттык дома 7, 15, 137, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179
1,75
37
проспект Азаттык дома 102, 104, 106, 108, 110, 112А, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 132, 134, 136, 138, 142/1, 144/1, 144/2, 146, 152, 156/1, 164, 164/2, 181
1,75
38
проспект М.Ауезова дома 1/1, 1/2, 1/3, 9Б, 10Б, 19, 23, 25, 25А, 25Б, 27, 29, 30, 30А, 31, 33, 35, 37; улицы Ашхабадская, С.Шакимова
1,50
39
улица Зейнолла Кабдолова
1,50
40
улица Октябрская
1,40
41
село Аксай-2 Аксайского сельского округа
1,53
42
микрорайон Балыкшы дома 2А, 9, 11, 11А, 21, 31, 33, 39, 41, 43, 44, 47, 48, 51, 53, 54, 55, 56, 57А, 62, 63, 64А

1,75
20
Бірінші учаскесі шағын ауданы
1,95
21
Вокзал маңы, Алмагүл шағын аудандары,
2,05
22
СМП-136 шағын ауданы
1,85
23
С.Бейбарыс даңғылы 17, 19, 19А, 21, 21А, 25, 59, 60, 61А, 62, 62А, 65, 67, 69, 71, 79, 80, 85, 87, 89, 93, 95, 101 үйлер; Т.Амандосов көшесі 1А, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 33, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 48А, 48Б, 52А, 54, 55А, 56, 57, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 69, 70, 72, 73, 74, 77, 83 үйлер
1,95
24
С.Бейбарыс даңғылы 82, 84, 88, 90, 96, 97, 98, 99, 100, 101А, 104, 105, 105А, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 124, 125, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 133А, 134, 136, 137, 138, 139, 141, 148, 148А, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 157 үйлер; М.Өтемісов көшесі 19, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67А, 69, 71 үйлер
1,85
25
М.Өтемісов және Ш.Уәлиханов көшелері қиылысы 3, 9А, 14А, 15, 17, 85, 87Б, 97, 97А, 99, 101, 103, 114, 114В, 116, 116А үйлер
2,10
26
С.Датов көшесі 1, 39, 41, 43, 47, 47А, 51, 51А, 53, 59 үйлер; Г.Канцев көшесі 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 14 үйлер; Ш.Уәлиханов көшесі 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74 үйлер
1,75
27
Ш.Уәлиханов көшесі 86 үй
1,75
28
С.Датов көшесі 35Б, 35В, 37 үйлер, Абай көшесі 1, 4, 6А, 7А, 7Б, 7В, 7Е, 8А, 9, 26, 28, 28А, 28Б, 30, 32, 34 үйлер
1,95
29
С.Датов көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35А үйлер; М.Өтемісов көшесі 11, 11А, 15А, 116Г, 116Е, 118В, 118Г үйлер
2,10
30
Азаттық даңғылы 71, 77, 85, 87, 87/1, 89, 91, 93, 95 үйлер
2,10
31
М.Әуезов даңғылы 23, 27, 29, 43, 43А, 45, 47, 47А, 49, 51 үйлер; Мұқанов көшесі 1, 1А, 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 16 үйлер; Г.Шамин көшесі
2,10
32
Азаттық даңғылы 72, 72Б, 74, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 97, 99, 101, 117, 119, 121, 123, 127, 131, 131Б үйлер
2,10
33
Азаттык даңғылы 12, 60, 62, 64, 66, 128, 130 үйлер
1,85
34
Химиктер шағын ауданы
1,95
35
Атамбаев көшесі
1,50
36
Азаттық даңғылы 7, 15, 137, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179 үйлер
1,75
37
Азаттық даңғылы 102, 104, 106, 108, 110, 112А, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 132, 134, 136, 138, 142/1, 144/1, 144/2, 146, 152, 156/1, 164, 164/2, 181 үйлер
1,75
38
М.Әуезов даңғылы 1/1, 1/2, 1/3, 9Б, 10Б, 19, 23, 25, 25А, 25Б, 27, 29, 30, 30А, 31, 33, 35, 37 үйлер; Ашхабадская, С.Шәкімов көшелері
1,50
39
Зейнолла Қабдолов көшесі
1,50
40
Октябрская көшесі
1,40
41
Ақсай ауылдық округі Ақсай-2 ауылы
1,53
42
Балықшы шағын ауданы 2А, 9, 11, 11А, 21, 31, 33, 39, 41, 43, 44, 47, 48, 51, 53, 54, 55, 56, 57А, 62, 63, 64А үйлер