О внесении изменений в решение Махамбетского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 479 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 30 июня 2021 года № 60. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июля 2021 года № 23524
Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "О районном бюджете на 2021-2023 годы" Махамбетского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 479 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4860) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы -11 501 173 тысяч тенге, в том числе :
налоговые поступления – 3 724 160 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 859 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 260 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 747 894 тысяч тенге;
2) затраты – 11 710 823 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 849 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 21 877 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 028 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -218 499 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 218 499 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 21 877 тысяч тенге;
погашение займов – 13 028 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 209 650 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть в районном бюджете на 2021год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме – 5 927 638 тысячи тенге, в том числе:
68 948 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
18 190 тысяч тенге - на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
43 220 тысяч тенге – на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;
81 791 тысяч тенге – на развитие рынка труда;
31 630 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры;

Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 479 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 маусымдағы № 60 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 шілдеде № 23524 болып тіркелді
Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 479 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4860 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер -11 501 173 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 724 160 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 859 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 260 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 747 894 мың теңге;
2) шығындар – 11 710 823 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 849 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 21 877 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 028 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -218 499 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 218 499 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 21 877 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 028 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 209 650 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен – 5 927 638 мың теңге сомасында нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 68 948 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 18 190 мың теңге;
мемлекеттік ұйымдардың стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге - 43 220 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 81 791 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 31 630 мың теңге;

1 558 006 тысяч тенге - на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер";
292 282 тысяч тенге – на внедрение в пилотном режиме новой системы оплаты труда для административных государственных служащих и повышение заработной платы политических государственных служащих;
176 355 тысяч тенге - на капитальный ремонт автомобильных дорог;
193 422 тысяч тенге - на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов;
29 550 тысяч тенге – на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан;
6 000 тысяч тенге - на субсидирование пассажирских перевозок;
253 900 тысяч тенге – на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
3 174 344 тысяч тенге - на проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты в бюджеты сельских округов в сумме – 273 396 тысяч тенге, в том числе:
24 798 тысяч тенге – на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;
13 501 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры;
121 315 тысяч тенге - на внедрение в пилотном режиме новой системы оплаты труда для административных государственных служащих;
66 149 тысяч тенге - на обеспечение санитарии населенных пунктов;
3 788 тысяч тенге – на текущие затраты организаций культуры;
25 522 тысяч тенге – на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов;
797 тысяч тенге – на благоустройства и озеленение населенных пунктов;
7 715 тысяч тенге – на уличное освещение населенных пунктов;

"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға – 1 558 006 мың теңге;
әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің пилоттық режимдегі жаңа жүйесін енгізуге және мемлекеттік саяси қызметшілердің еңбек ақыларын өсіруге – 292 282 мың теңге;
автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге – 176 355 мың теңге;
елді мекендердің сумен жабдықтау жүйелерінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 193 422 мың теңге;
мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке - 29 550 мың теңге;
жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға – 6 000 мың теңге;
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға – 253 900 мың теңге;
халықты, объектілер мен аумақтарды табиғи дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге – 3 174 344 мың теңге.".
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер бюджеттеріне – 273 396 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:
мемлекеттік ұйымдардың стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге – 24 798 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 13 501 мың теңге;
әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің пилоттық режимдегі жаңа жүйесін енгізуге – 121 315 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 66 149 мың теңге;
мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 3 788 мың теңге;
елді мекендердің сумен жабдықтау жүйелерінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 25 522 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға және көгалдандыруға – 797 мың теңге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 7 715 мың теңге;

2 856 тысяч тенге – на установку и обслуживание программного продукта "Парус – бюджетное планирование";
4 439 тысяч тенге – на текущие затраты аппарата акима сельского округа;
2 516 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
К. Мажиев

"Парус – бюджеттік жоспарлау" бағдарламалық өнімін орнатуға және қызмет көрсетуге – 2 856 мың теңге;
ауылдық округ әкімі аппаратының ағымдағы шығындарына – 4 439 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге – 2 516 мың теңге.".
2. Шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
К. Мажиев

11710823
01
Государственные услуги общего характера
706067
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
24872
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
23393
003
Капитальные расходы государственного органа
1479
122
Аппарат акима района (города областного значения)
154296
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
149857
003
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
4439
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства (города областного значения)
53657
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
53657
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1808
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
608
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, пост приватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1200
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
187629
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
63458
002
Создание информационных систем
015
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
124171
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
165056
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции
62357
003
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
102699
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
37648
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
32841
003
Капитальные расходы государственного органа
4807
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

11710823
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
706067
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
24872
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23393
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1479
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
154296
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
149857
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер р
4439
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауылшаруашылығы бөлімі
53657
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауылшаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53657
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1808
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
608
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1200
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
187629
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63458
002
Ақпараттық жүйелер құру
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
124171
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
165056
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62357
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
102699
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
37648
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32841
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4807
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

81101
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
55985
003
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
318
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
24798
02
Оборона
20838
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7359
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7359
122
Аппарат акима района (города областного значения)
350
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
350
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13129
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
13129
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
31698
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
31698
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
31698
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
531945
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
94931
010
Государственная адресная социальная помощь
94931
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
15000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
15000
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
422014
004
Программа занятости
189488
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры , спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8206
007
Оказание жилищной помощи
519
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1356
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

81101
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55985
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер және ұйымдардың күрделі шығыстары
318
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
24798
02
Қорғаныс
20838
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7359
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7359
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
350
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
350
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13129
007
Аудандық ауқымдағы дала өрттерінің, сондай –ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
13129
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
31698
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
31698
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
31698
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
531945
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
94931
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
94931
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
15000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
15000
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
422014
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
189488
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8206
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
519
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1356
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

77059
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
29489
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32752
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
64492
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
463
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
18190
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5118532
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1563424
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
318
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
007
Снос аварийного и ветхого жилья
009
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1200
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1558006
011
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3900
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
3555108
013
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
304175
014
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
47311
015
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
11424
016
Развитие коммунального хозяйства
3174344
017
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
018
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2730
019
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
2124
021
Обеспечение санитарии населенных пунктов
023
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
13000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
257375
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
056
Развитие объектов культуры

77059
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
29489
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
32752
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
64492
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
463
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
18190
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
5118532
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1563424
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
318
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
007
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
009
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1200
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1558006
011
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
055
Коммуналдық тұрғын й қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3900
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатп алу
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3555108
013
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
304175
014
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
47311
015
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
11424
016
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
3174344
017
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
018
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2730
019
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
2124
021
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
023
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
13000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
257375
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
056
Мәдениет объектілерін дамыту

457
Отдел культуры, развития языков, физическая культура и спорта района (города областного значения)
58195
003
Поддержка культурно-досуговой работы
48425
009
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
5000
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2770
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
2296
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
2296
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
910
057
Развитие объектов спорта
910
457
Отдел культуры, развития языков, физическая культура и спорта района (города областного значения)
76532
006
Функционирование районных (городских) библиотек
76532
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
44672
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
27751
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
16921
006
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
457
Отдел культуры, развития языков, физическая культура и спорта района (города областного значения)
74770
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
38876
014
Капитальные расходы государственного органа
17000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1605
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
17289
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
024
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8035
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8035
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8035
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)

457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
58195
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
48425
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
5000
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2770
010
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
2296
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
2296
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
910
057
Спорт объектілерін дамыту
910
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
76532
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
76532
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
44672
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27751
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
16921
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер және ұйымдардың күрделі шығыстары
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
74770
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38876
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер және ұйымдардың күрделі шығыстары
1605
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
17289
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
024
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8035
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8035
099
Мамандардың әлеуметтік қолдау көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
8035
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі