О внесении изменений в решение Исатайского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 362-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2021-2023 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 8 апреля 2021 года № 23-VIІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 апреля 2021 года № 4931. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и рассмотрев предложение районного акимата об утверждении бюджета сельских округов на 2021-2023 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 362-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4870, опубликовано 18 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "213 435" заменить цифрами "232 603";
цифры "171 754" заменить цифрами "190 922".
в подпункте 2):
цифры "213 435" заменить цифрами "242 191".
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-9 588".
в подпункте 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджетов цифру "0" заменить цифрами "9 588";
в строке используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "9 588".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "100 540" заменить цифрами "105 771";
цифры "91 813" заменить цифрами "97 044".
в подпункте 2):
цифры "100 540" заменить цифрами "107 263".
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-1 492".
в подпункте 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджетов цифру "0" заменить цифрами "1 492";
в строке используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "1 492".
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "83 357" заменить цифрами "84 986";
цифры "9 207" заменить цифрами "7 092";
цифры "74 000" заменить цифрами "77 744".
в подпункте 2):
цифры "83 357" заменить цифрами "87 101".
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-2 115".
в подпункте 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджетов цифру "0" заменить цифрами "2 115";
в строке используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "2 115".
в пункте 4:
в подпункте 1):

Исатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 362-VI "2021-2023 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 сәуірдегі № 23-VIІ шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 сәуірде № 4931 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджетін нактылау туралы ұсынысын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 362-VI "2021-2023 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4870 санымен тіркелген, 2021 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"213 435" сандары "232 603" сандармен ауыстырылсын;
"171 754" сандары "190 922" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"213 435" сандары "242 191" сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" саны "-9 588" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "0" саны "9 588" сандармен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары деген жолдағы "0" деген саны "9 588" деген сандармен ауыстырылсын.
2-тармақта:
1) тармақшада:
"100 540" сандары "105 771" сандармен ауыстырылсын;
"91 813" сандары "97 044" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"100 540" сандары "107 263" сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" саны "-1 492" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "0" саны "1 492" сандармен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары деген жолдағы "0" деген саны "1 492" деген сандармен ауыстырылсын.
3-тармақта:
1) тармақшада:
"83 357" сандары "84 986" сандармен ауыстырылсын;
"9 207" сандары "7 092" сандармен ауыстырылсын;
"74 000" сандары "77 744" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"83 357" сандары "87 101" сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" саны "-2 115" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "0" саны "2 115" сандармен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары деген жолдағы "0" деген саны "2 115" деген сандармен ауыстырылсын.
4-тармақта:
1) тармақшада:

цифры "113 170" заменить цифрами "109 373";
цифры "16 144" заменить цифрами "9 144";
цифры "97 026" заменить цифрами "100 229".
в подпункте 2):
цифры "113 170" заменить цифрами "112 518".
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-3 145".
в подпункте 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджетов цифру "0" заменить цифрами "3 145";
в строке используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "3 145".
в пункте 5:
в подпункте 1):
цифры "54 172" заменить цифрами "57 619";
цифры "51 320" заменить цифрами "54 767".
в подпункте 2):
цифры "54 172" заменить цифрами "58 857".
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-1 238".
в подпункте 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджетов цифру "0" заменить цифрами "1 238";
в строке используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "1 238".
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифры "62 136" заменить цифрами "65 219";
цифры "60 331" заменить цифрами "63 414".
в подпункте 2):
цифры "62 136" заменить цифрами "65 349".
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-130".
в подпункте 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджетов цифру "0" заменить цифрами "130";
в строке используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "130".
в пункте 7:
в подпункте 1):
цифры "52 407" заменить цифрами "55 256";
цифры "49 891" заменить цифрами "52 740".
в подпункте 2):
цифры "52 407" заменить цифрами "55 436".
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-180".
в подпункте 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджетов цифру "0" заменить цифрами "180";
в строке используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "180".
дополнить пунктами 12, 13 следующего содержания:
"12. Учесть, что в бюджете сельских округов на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме 118 816 тысяч тенге для внедрения новой системы оплаты труда в пилотном режиме для административных государственных служащих и повышения заработной платы политических государственных служащих.
13. Установить на 2021 год объемы трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в следующих объемах:
7 956 тысяч тенге на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов акима сельского округа;

"113 170" сандары "109 373" сандармен ауыстырылсын;
"16 144" сандары "9 144" сандармен ауыстырылсын;
"97 026" сандары "100 229" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"113 170" сандары "112 518" сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" саны "-3 145" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "0" саны "3 145" сандармен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары деген жолдағы "0" деген саны "3 145" деген сандармен ауыстырылсын.
5-тармақта:
1) тармақшада:
"54 172" сандары "57 619" сандармен ауыстырылсын;
"51 320" сандары "54 767" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"54 172" сандары "58 857" сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" саны "-1 238" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "0" саны "1 238" сандармен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары деген жолдағы "0" деген саны "1 238" деген сандармен ауыстырылсын.
6-тармақта:
1) тармақшада:
"62 136" сандары "65 219" сандармен ауыстырылсын;
"60 331" сандары "63 414" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"62 136" сандары "65 349" сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" саны "-130" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "0" саны "130" сандармен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары деген жолдағы "0" деген саны "130" деген сандармен ауыстырылсын.
7-тармақта:
1) тармақшада:
"52 407" сандары "55 256" сандармен ауыстырылсын;
"49 891" сандары "52 740" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"52 407" сандары "55 436" сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" саны "-180" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "0" саны "180" сандармен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары деген жолдағы "0" деген саны "180" деген сандармен ауыстырылсын.
келесі мазмұндағы 12, 13 тармақтармен толықтырылсын:
"12. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде облыстық бюджеттен әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің пилоттық режимдегі жаңа жүйесін енгізуге және мемлекеттік саяси қызметшілердің еңбек ақыларын өсіруге – 118 816 мың теңге сомасында нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
13.2021 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне келесі көлемдерде трансферттер беру белгіленсін:
ауылдық округ әкімі аппараттарын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жарақтандыруға – 7 956 мың теңге;

21 133 тысяч тенге – на обводнение оросительных каналов;
5 963 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов;
6 186 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (Н. Мусин) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрии и экологии.

суару каналдарын суландыруға - 21 133 мың теңге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 5 963 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 6 186 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (Н. Мусин) жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Сидегалиев
Секретарь маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение 1 к решению Исатайского районного маслихата от 08 января 2021 года № 23-VII
Приложение 1 к решению Исатайского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 362-VI
Бюджет Аккистауского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Сидегалиев
Мәслихат хатшысы Н. Муханбеталиев
Исатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 сәуірдегі № 23-VII шешіміне 1 қосымша
Исатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 362-VI шешіміне 1 қосымша
Аққыстау ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І Кірістер