О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № LХІIІ-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2021-2023 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 5 апреля 2021 года № 3-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 апреля 2021 года № 4929
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2021-2023 годы, районной маслихат VІI созыва на сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2020 года № LХІIІ-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4861, опубликованно 7 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "87 370" заменить цифрами "209 420";
цифры "75 674" заменить цифрами "197 724";
в подпункте 2):
цифры "87 370" заменить цифрами "226 183";
в подпункте 5):
цифру "- 0" заменить цифрами "- 16 763";
подпункт 6) изложить в новой редакций:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 16 763 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 763 тенге."
2) в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "62 244" заменить цифрами "85 241";
цифры "59 585" заменить цифрами "82 582";
в подпункте 2):
цифры "62 244" заменить цифрами "86 373";
в подпункте 5):
цифру "- 0" заменить цифрами "- 1 132";
подпункт 6) изложить в новой редакций:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 132 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 132 тенге."
3) в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "49 719" заменить цифрами "69 043";
цифры "47 323" заменить цифрами "66 647";
в подпункте 2):
цифры "49 719" заменить цифрами "69 890";
в подпункте 5):

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № LХІII-2 "2021-2023 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 3-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 сәуірде № 4929 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2021-2023 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VІI шақырылған аудандық мәслихат сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № LХІII-2 "2021-2023 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4861 тіркелген, 2021 жылғы 7 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"87 370" деген сандар "209 420" деген сандармен ауыстырылсын;
"75 674" деген сандар "197 724" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"87 370" деген сандар "226 183" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"- 0" деген сан "- 16 763" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақша жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 763 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16 763 теңге."
2) 2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"62 244" деген сандар "85 241" деген сандармен ауыстырылсын;
"59 585" деген сандар "82 582" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"62 244" деген сандар "86 373" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"- 0" деген сан "- 1 132" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақша жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 132 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 132 теңге."
3) 3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"49 719" деген сандар "69 043" деген сандармен ауыстырылсын;
"47 323" деген сандар "66 647" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"49 719" деген сандар "69 890" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (С. Темиргалиев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Алтыбаев
Секретарь Кызылкогинского
районного маслихата
А. Аккайнанов
Приложение 1 к решению Кызылкогинского районного маслихата от 5 апреля 2021 года № 3-1

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (С. Темірғалиев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы А. Алтыбаев
Қызылқоға аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Аккайнанов
Қызылқоға аудандық мәслихатының 2021 жылғы
5 сәуірдегі № 3-1 шешіміне
1 қосымша
Аудандық мәслихаттың