О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № LХІIІ-1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 27 июля 2021 года № 5-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 августа 2021 года № 23951
Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылкогинского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № LХІIІ-1 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4864) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 402 226 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 322 989 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 641 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 849 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 056 747 тысяч тенге;
2) затраты – 10 657 255 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 902 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 43 755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 853 тенге;

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № LХІIІ-1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 шілдедегі № 5-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 11 тамызда № 23951 болып тіркелді
Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылқоға аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № LХІIІ-1 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4864 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 402 226 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 322 989 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 641 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 849 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 056 747 мың теңге;
2) шығындар – 10 657 255 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 21 902 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 43 755 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 21 853 теңге.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 276 931 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 276 931 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 43 755 тысяч тенге;
погашение займов – 21 853 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 255 029 тенге."
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 276 931 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 276 931 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 43 755 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21 853 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 255 029 теңге."
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.