О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 447-VІ "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 30 марта 2021 года № 11-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 апреля 2021 года № 4910
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2021-2023 годы, на очередной ІІ сессии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 447-VІ "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4850, опубликовано 29 декабря 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "10 041 570" заменить цифрами "10 696 977";
цифры "855 900" заменить цифрами "859 785";
цифры "25 685" заменить цифрами "21 800";
цифры "9 151 993" заменить цифрами "9 807 400";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "10 041 570" заменить цифрами "10 791 026";
в подпункте 3) пункта 1:
цифры "74 144" заменить цифрами "6 499";
в строке 3:
цифру "0" заменить цифрами "67 645";
в подпункте 5) пункта 1:
цифры "-74 144" заменить цифрами "-235 838";
в подпункте 6) пункта 1:

Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 447-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 11-VІI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 сәуірде № 4910 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2021-2023 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезекті ІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 447-VІ "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4850 санымен тіркелген, 2020 жылғы 29 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"10 041 570" деген сандар "10 696 977" деген сандармен ауыстырылсын;
"855 900" деген сандар "859 785" деген сандармен ауыстырылсын;
"25 685" деген сандар "21 800" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 151 993" деген сандар "9 807400" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"10 041 570" деген сандар "10 791 026" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасындағы:
"74 144" деген сандар "6 499" деген сандармен ауыстырылсын;
3-ші жолдағы:
"0" деген сан "67 645" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 5) тармақшасындағы:
"-74 144" деген сандар "-235 838" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасындағы:

цифры "74 144" заменить цифрами "235 838";
в строке 4:
цифру "0" заменить цифрами "161 694";
в пункте 7:
цифры "1 092 574" заменить цифрами "1 747 877".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (Ш. Альмурзиев).

"74 144" деген сандар "235 838" деген сандармен ауыстырылсын;
4-ші жолдағы
"0" деген сан "161 694" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтағы:
"1 092 574" деген сандар "1 747 877" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ш. Альмурзиев) жүктелсін.