Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Туркестанской области от 18 марта 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 18 марта 2021 года № 6113. Утратило силу решением акима Туркестанской области от 8 апреля 2022 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Туркестанской области от 08.04.2022 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 13.03.2021.
В соответствии с пунктом 2 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государтственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите" и на основании протокола заседания областной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 14 марта 2021 года № 4, аким Туркестанской области РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории городов Арысь, Кентау и района Байдибек, Ордабасинского, Отырарского районов Туркестанской области с 13 марта 2021 года.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить первого заместителя акима области Жетпісбай А.Ш. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из настоящего решения.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в установленном законодательством порядке, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие с 13 марта 2021 года.
Исполняющий обязанности акима области А. Жетпісбай

Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Түркістан облысы әкiмiнiң 2021 жылғы 18 наурыздағы № 2 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 18 наурызда № 6113 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы әкімінің 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкімінің 08.04.2022 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 13.03.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 29 бабының 2 тармағына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48 бабына және 50 бабының 2-тармағының 2)-тармақшасына сәйкес және төтенше жағдайлардың алдын алу және жою бойынша облыстық комиссия отырысының 2021 жылғы 14 наурыздағы № 4 хаттамасының негізінде, Түркістан облысының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2021 жылдың 13 наурызынан бастап Түркістан облысы Арыс, Кентау қалалары және Бәйдібек, Ордабасы, Отырар аудандарының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Түркістан облысы әкімінің бірінші орынбасары А.Ш.Жетпісбай тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім 2021 жылдың 13 наурызынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы А. Жетпісбай