О внесении дополнения в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/477-VI "Об определении перечня социально-значимых сообщений Туркестанской области"
Решение Туркестанского областного маслихата от 9 сентября 2021 года № 9/87-VIІ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 сентября 2021 года № 24323
Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского областного маслихата "Об определении перечня социально-значимых сообщений Туркестанской области" от 9 декабря 2019 года № 44/477-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5312) следующее дополнение:
в перечне социально-значимых сообщений Туркестанской области определенных указанным решением по городу Туркестан дополнить абзацем двадцать семь следующего содержания:
"Маршрут № 20 "Международный аэропорт Туркестан – Административный деловой центр – Мавзолей Ходжа Ахмеда Яссави – Микрорайон Отырар – Международный аэропорт Туркестан" (Международный аэропорт Туркестан – Административный деловой центр – Проспект Бекзата Саттарханова – Парк Жибек Жолы – Народный банк – Гостиница Rixos – Международный казахско-турецкий университет – Дастархан – Керуен Сарай – Амир Темир – Улица Казыбек би – Улица Шекти Тилеу Жолдаяк – Проспект Жибек жолы – Проспект Шамши Калдаякова – Микрорайон Отырар – Административный деловой центр – Международный аэропорт Туркестан).".
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Туркестанского
областного маслихата К. Балабиев

Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/477-VI "Түркістан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 9 қыркүйектегі № 9/87-VIІ шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 қыркүйекте № 24323 болып тiркелдi
Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Түркістан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/477-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5312 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен айқындалған Түркістан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастар тізіміндегі Түркістан қаласы бойынша мынадай редакциядағы жиырма жетінші абзацпен толықтырылсын:
"№ 20 бағытындағы "Түркістан халықаралық әуежайы – Әкімшілік іскерлік орталығы – Қожа Ахмет Яссауи кесенесі – Отырар шағын ауданы – Түркістан халықаралық әуежайы" (Түркістан халықаралық әуежайы – Әкімшілік іскерлік орталығы – Бекзат Саттарханов даңғылы – Жібек жолы саябағы – Халық Банк – Rixos қонақ үйі – Халықаралық қазақ түрік университеті – Дастархан – Керуен сарай – Әмір Темір – Қазыбек би көшесі – Шекті Тілеу Жолдаяқ көшесі – Жібек жолы даңғылы – Шәмші Қалдаяқов даңғылы – Отырар шағын ауданы – Әкімшілік іскерлік орталығы – Түркістан халықаралық әуежайы).".
2. "Түркістан облыстық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық
мәслихатының хатшысы К. Балабиев