О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 54/557-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Туркестанского областного маслихата от 10 декабря 2021 года № 13/121-VIІ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2021 года № 25743. Прекращено действие в связи с истечением срока
Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 54/557-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5953) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Туркестанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 981 895 666 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35 586 899 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 348 407 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 215 675 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 935 744 685 тысяч тенге;
2) затраты – 1 017 113 989 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 298 328 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 51 815 004 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 516 676 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 70 258 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 233 036 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 162 778 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 65 586 909 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 65 586 909 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2021 год нормативы распределения доходов в областной бюджет и районные (городов областного значения) бюджеты в следующих размерах:
по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в районные (городов областного значения) бюджеты – 50 процентов;
в областной бюджет от районов (городов областного значения) – 50 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
в бюджет района Байдибек – 29,8 процента;
Жетысайского района – 43 процента;
Казыгуртского района – 49,5 процента;
Келесского района – 43,7 процента;
Мактааральского района – 47,9 процента;
Ордабасынского района – 44 процента;
Отрарского района – 49,3 процента;
Сайрамского района – 36,5 процента;
Сарыагашского района – 44,5 процента;

Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 54/557-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/121-VIІ шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 желтоқсанда № 25743 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түркістан облыстық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 54/557-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5953 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1) кiрiстер – 981 895 666 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 35 586 899 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 10 348 407 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 215 675 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 935 744 685 мың теңге;
2) шығындар – 1 017 113 989 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 30 298 328 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 51 815 004 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 516 676 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 70 258 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 233 036 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдері – 162 778 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 65 586 909 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 65 586 909 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға облыстық бюджетке және аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленсін:
ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне – 50 пайыз;
облыстық бюджетке басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
Бәйдібек ауданының бюджетіне – 29,8 пайыз;
Жетісай ауданының – 43 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 49,5 пайыз;
Келес ауданының – 43,7 пайыз;
Мақтаарал ауданының – 47,9 пайыз;
Ордабасы ауданының – 44 пайыз;
Отырар ауданының – 49,3 пайыз;
Сайрам ауданының – 36,5 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 44,5 пайыз;

района Сауран – 23,6 процента;
Сузакского района – 13,7 процента;
Толебийского района – 33,9 процента;
Тюлькубасского района – 31,8 процента;
Шардаринского района – 43,4 процента;
города Арысь – 64,3 процентов;
города Кентау – 56,7 процента;
города Туркестан – 77,9 процента;
в областной бюджет:
от района Байдибек – 70,2 процента;
Жетысайского района – 57 процента;
Казыгуртского района – 50,5 процента;
Келесского района – 56,3 процента;
Мактааральского района – 52,1 процента;
Ордабасынского района – 56 процента;
Отрарского района – 50,7 процента;
Сайрамского района – 63,5 процента;
Сарыагашского района – 55,5 процента;
района Сауран – 76,4 процента;
Сузакского района – 86,3 процента;
Толебийского района – 66,1 процента;
Тюлькубасского района – 68,2 процента;
Шардаринского района – 56,6 процента;
города Арысь – 35,7 процента;
города Кентау – 43,3 процента;
города Туркестан – 22,1 процента;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, кроме Жетысайского, Келесского, Сайрамского, Сузакского района, района Сауран и городов Арысь, Кентау, Туркестан, в районные (городов областного значения) бюджеты – 50 процентов;
в бюджет Жетысайского района – 8,8 процента;
Келесского района – 87,4 процента;
Сайрамского района – 35,6 процента;
Созакского района – 98,6 процента;
города Арысь – 89,7 процента;
города Кентау – 63,2 процента;
города Туркестан – 47,6 процента;
в областной бюджет, кроме Жетысайского, Келесского, Сайрамского, Сузакского района, района Сауран и городов Арысь, Кентау, Туркестан, от районов (городов областного значения) – 50 процентов;
от Жетысайского района – 91,2 процента;
Келесского района – 12,6 процента;
Сайрамского района – 64,4 процента;
района Сауран – 100 процентов;
Сузакского района – 1,4 процента;
города Арысь – 10,3 процента;
города Кентау – 36,8 процента;
города Туркестан – 52,4 процента;
по социальному налогу:
в бюджет района Байдибек – 88,6 процента;
Жетысайского района – 50,2 процента;
Казыгуртского района – 52,1 процента;
Келесского района – 50 процентов;
Мактааральского района – 52,8 процента;
Ордабасынского района – 51,3 процента;
Отрарского района – 71,5 процента;
Сайрамского района – 47,3 процента;
Сарыагашского района – 50 процентов;
района Сауран – 100 процентов;
Созакского района – 9,8 процента;
Толебийского района – 52,9 процента;
Тюлькубасского района – 53 процента;
Шардаринского района – 71,2 процента;
города Арысь – 100 процентов;
города Кентау – 77,7 процента;
города Туркестан – 93,5 процента;
в областной бюджет:
от района Байдибек – 11,4 процента;

Сауран ауданының – 23,6 пайыз;
Созақ ауданының – 13,7 пайыз;
Төлеби ауданының – 33,9 пайыз;
Түлкібас ауданының – 31,8 пайыз;
Шардара ауданының – 43,4 пайыз;
Арыс қаласының – 64,3 пайыз;
Кентау қаласының – 56,7 пайыз;
Түркістан қаласының – 77,9 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек ауданынан – 70,2 пайыз;
Жетісай ауданынан – 57 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 50,5 пайыз;
Келес ауданынан – 56,3 пайыз;
Мақтаарал ауданынан – 52,1 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 56 пайыз;
Отырар ауданынан – 50,7 пайыз;
Сайрам ауданынан – 63,5 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 55,5 пайыз;
Сауран ауданынан – 76,4 пайыз;
Созақ ауданынан – 86,3 пайыз;
Төлеби ауданынан – 66,1 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 68,2 пайыз;
Шардара ауданынан – 56,6 пайыз;
Арыс қаласынан – 35,7 пайыз;
Кентау қаласынан – 43,3 пайыз;
Түркістан қаласынан – 22,1 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Жетісай, Келес, Сайрам, Созақ, Сауран аудандарынан және Арыс, Кентау, Түркістан қалаларынан басқа аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне – 50 пайыз;
Жетісай ауданының бюджетіне – 8,8 пайыз;
Келес ауданының – 87,4 пайыз;
Сайрам ауданының – 35,6 пайыз;
Созақ ауданының – 98,6 пайыз;
Арыс қаласының – 89,7 пайыз;
Кентау қаласының – 63,2 пайыз;
Түркістан қаласының – 47,6 пайыз;
облыстық бюджетке Жетісай, Келес, Сайрам, Созақ, Сауран аудандарынан және Арыс, Кентау, Түркістан қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
Жетісай ауданынан – 91,2 пайыз;
Келес ауданынан – 12,6 пайыз;
Сайрам ауданынан – 64,4 пайыз;
Сауран ауданынан – 100 пайыз;
Созақ ауданынан – 1,4 пайыз;
Арыс қаласынан – 10,3 пайыз;
Кентау қаласынан – 36,8 пайыз;
Түркістан қаласынан – 52,4 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша:
Бәйдібек ауданының бюджетіне – 88,6 пайыз;
Жетісай ауданының – 50,2 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 52,1 пайыз;
Келес ауданының – 50 пайыз;
Мақтаарал ауданының – 52,8 пайыз;
Ордабасы ауданының – 51,3 пайыз;
Отырар ауданының – 71,5 пайыз;
Сайрам ауданының – 47,3 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 50 пайыз;
Сауран ауданының – 100 пайыз;
Созақ ауданының – 9,8 пайыз;
Төлеби ауданының – 52,9 пайыз;
Түлкібас ауданының – 53 пайыз;
Шардара ауданының – 71,2 пайыз;
Арыс қаласының – 100 пайыз;
Кентау қаласының – 77,7 пайыз;
Түркістан қаласының – 93,5 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек ауданынан – 11,4 пайыз;

Жетысайского района – 49,8 процента;
Казыгуртского района – 47,9 процента;
Келесского района – 50 процентов;
Мактааральского района – 47,2 процента;
Ордабасынского района – 48,7 процента;
Отрарского района – 28,5 процента;
Сайрамского района – 52,7 процента;
Сарыагашского района – 50 процентов;
Сузакского района – 90,2 процента;
Толебийского района – 47,1 процента;
Тюлькубасского района – 47 процента;
Шардаринского района – 28,8 процента;
города Кентау – 22,3 процента;
города Туркестан – 6,5 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, в районные (городов областного значения) бюджеты – 100 процентов;
по отчислениям недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры в областной бюджет – 100 процентов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жетісай ауданынан – 49,8 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 47,9 пайыз;
Келес ауданынан – 50 пайыз;
Мақтаарал ауданынан – 47,2 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 48,7 пайыз;
Отырар ауданынан – 28,5 пайыз;
Сайрам ауданынан – 52,7 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 50 пайыз;
Созақ ауданынан – 90,2 пайыз;
Төлеби ауданынан – 47,1 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 47 пайыз;
Шардара ауданынан – 28,8 пайыз;
Кентау қаласынан – 22,3 пайыз;
Түркістан қаласынан – 6,5 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 100 пайыз;
өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары бойынша облыстық бюджетке – 100 пайыз.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

919 375
752
Управление общественного развития области
919 375
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного развития
689 552
006
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
222 368
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 455
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2 272 465
1
Топливо и энергетика
2 272 465
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 272 465
007
Развитие теплоэнергетической системы
1 187 209
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
1 085 256
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
56 644 911
1
Сельское хозяйство
39 761 632
255
Управление сельского хозяйства области
37 316 854
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
580 098
002
Субсидирование развития семеноводства
487 254
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
486 308
011
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
34 148
012
Организация санитарного убоя больных животных
17 352
013
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
104 524
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
20 932
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 500
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
8 502
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
15 814
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
538 615
036
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
45 000
039
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных

919 375
752
Облыстың қоғамдық даму басқармасы
919 375
001
Жергілікті деңгейде қоғамдық даму саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
689 552
006
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
222 368
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7 455
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
2 272 465
1
Отын және энергетика
2 272 465
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 272 465
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
1 187 209
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
1 085 256
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
56 644 911
1
Ауыл шаруашылығы
39 761 632
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
37 316 854
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
580 098
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
487 254
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
486 308
011
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
34 148
012
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
17 352
013
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
104 524
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
20 932
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 500
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
8 502
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
15 814
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
538 615
036
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
45 000
039
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу

11 105 574
278
Управление предпринимательства и торговли области
7 896 920
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
100 000
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
6 201 296
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 440 147
008
Поддержка предпринимательской деятельности
107 477
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
48 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 117 454
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
3 117 454
756
Управление инвестиции и экспорта области
91 200
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
91 200
9
Прочие
66 831 340
256
Управление координации занятости и социальных программ области
419 240
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
419 240
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
33 131 812
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
33 131 812
271
Управление строительства области
24 354 523
078
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
21 748 219
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 606 304
278
Управление предпринимательства и торговли области
96 311
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
96 311
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 179 043
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
1 179 043
285
Управление физической культуры и спорта области
1 382 256
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 382 256
750
Управление стратегии и экономического развития области
125 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

11 105 574
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
7 896 920
004
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
100 000
006
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
6 201 296
007
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 440 147
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
107 477
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
48 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 117 454
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
3 117 454
756
Облыстың инвестиция және экспорт басқармасы
91 200
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
91 200
9
Басқалар
66 831 340
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
419 240
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
419 240
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
33 131 812
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
33 131 812
271
Облыстың құрылыс басқармасы
24 354 523
078
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
21 748 219
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
2 606 304
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
96 311
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 311
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 179 043
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
1 179 043
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 382 256
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 382 256
750
Облыстың стратегия және экономикалық даму басқармасы
125 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу