О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 21 декабря 2020 года № 408 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 5 мая 2021 года № 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 14 мая 2021 года № 6215. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 21 апреля 2021 года № 5/43-VII "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 54/557-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6175, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 21 декабря 2020 года № 408 "О городском бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5992, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 816 941 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 951 509 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55 777 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 158 073 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 651 582 тысяч тенге;
2) затраты – 28 821 257 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -3 249 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 8 751 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -1 067 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1 067 тысяч тенге:
поступления займов – 8 751 тысяч тенге;
погашение займов – 12 053 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 369 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:

Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 408 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 5 мамырдағы № 46 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 14 мамырда № 6215 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 5/43-VII "Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 54/557-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6175 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 408 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5992 тіркелген, 2021 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 28 816 941 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 951 509 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 55 777 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 158 073 мың теңге;
трансферттердің түсiмдері– 25 651 582 мың теңге;
2) шығындар – 28 821 257 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -3 249 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 8 751 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 067 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 067 мың теңге:
қарыздар түсімі – 8 751 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 053 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 369 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте: