О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 21 декабря 2020 года № 408 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 4 августа 2021 года № 65. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 августа 2021 года № 23925. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О городском бюджете на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года № 408 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5992) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 061 390 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 746 702 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55 989 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 252 555 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 006 144 тысяч тенге;
2) затраты –32 317 158 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 3 249 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 8 751 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 252 519 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 252 519 тысяч тенге:
поступления займов – 3 260 203 тысяч тенге;
погашение займов – 12 053 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 369 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть на 2021 год размеры субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 368 033 тысяч тенге, в том числе:
село Байылдыр 27 875 тысяч тенге;
село Ачисай 30 193 тысяч тенге;
село Хантаги 38 793 тысяч тенге;
село Карнак 41 562 тысяч тенге;
сельский округ Жуйнек 21 699 тысяч тенге;
сельский округ Карашык 18 409 тысяч тенге;
сельский округ Орангай 16 720 тысяч тенге;
сельский округ Иассы 23 007 тысяч тенге;
сельский округ Шага 19 780 тысяч тенге;
сельский округ Ески Икан 23 904 тысяч тенге;
сельский округ Жана Икан 18 852 тысяч тенге;
сельский округ Шорнак 21 674 тысяч тенге;
сельский округ Бабайкорган 18 593 тысяч тенге;
сельский округ Майдантал 13 898 тысяч тенге;
сельский округ Ушкайык 18 845 тысяч тенге;

Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 408 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 4 тамыздағы № 65 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 тамызда № 23925 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 408 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5992 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 29 061 390 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 746 702 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –55 989 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 252 555 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 26 006 144 мың теңге;
2) шығындар – 32 317 158 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -3 249 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 8 751 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 252 519 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 252 519 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 3 260 203 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 053 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 369 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға қала бюджетінен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар мөлшерінің жалпы сомасы 368 033 мың теңге болып қарастырылсын, оның ішінде:
Байылдыр ауылы 27 875 мың теңге;
Ащысай ауылы 30 193 мың теңге;
Хантағы ауылы 38 793 мың теңге;
Қарнақ ауылы 41 562 мың теңге;
Жүйнек ауылдық округі 21 699 мың теңге;
Қарашық ауылдық округі 18 409 мың теңге;
Оранғай ауылдық округі 16 720 мың теңге;
Иассы ауылдық округі 23 007 мың теңге;
Шаға ауылдық округі 19 780 мың теңге;
Ескі Иқан ауылдық округі 23 904 мың теңге;
Жаңа Иқан ауылдық округі 18 852 мың теңге;
Шорнақ ауылдық округі 21 674 мың теңге;
Бабайқорған ауылдық округі 18 593 мың теңге;
Майдантал ауылдық округі 13 898 мың теңге;
Үшқайық ауылдық округі 18 845 мың теңге;