О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 71/338-VІ "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 9 февраля 2021 года № 3/15-VIІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 февраля 2021 года № 6059
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 4 февраля 2021 года за № 2/9-VII "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 54/557-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6052, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 71/338-VІ "О городском бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5987, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 декабря 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Туркестан на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 710 552 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 339 227 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 69 558 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 282 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 019 167 тысяч тенге;
2) затраты – 80 460 354 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -3 749 802 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 3 749 802 тысяч тенге:
поступление займов – 12 048 168 тысяч тенге;
погашение займов – 10 000 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 701 634 тысяч тенге.".
Приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского городского маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:

Түркістан қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 71/338-VІ "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2021 жылғы 9 ақпандағы № 3/15-VІI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 ақпанда № 6059 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 4 ақпандағы № 2/9-VII "Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 54/557-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6052 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 71/338-VІ "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5987 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан қаласының 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 76 710 552 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 339 227 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 69 558 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 282 600 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 58 019 167 мың теңге;
2) шығындар – 80 460 354 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -3 749 802 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 3 749 802 мың теңге:
қарыздар түсімі – 12 048 168 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 000 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 701 634 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии городского маслихата Г. Сарсенбаев
Секретарь маслихата М. Тангатаров
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского
маслихата от 9 февраля
2021 года № 3/15-VIІ
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского
маслихата от 23 декабря
2020 года № 71/338-VI
Городской бюджет на 2021 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс

1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түркістан қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы Г. Сарсенбаев
Мәслихат хатшысы М. Тангатаров
Түркістан қалалық мәслихатының
2021 жылғы 9 ақпандағы № 3/15-VIІ
шешіміне 1 қосымша
Түркістан қалалық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 71/338-VI
шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
мың теңге