О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 21 декабря 2020 года № 60/358 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 27 июля 2021 года № 7/45. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2021 года № 24203. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Байдибек "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года № 60/358 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6000, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новый редакции:
" 1. Внести в решение маслихата района Байдибек от 21 декабря 2020 года 60/358 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 139 772 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 124 265 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46 840 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 963 467 тысяч тенге;
2) затраты – 15 171 861 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 307 110 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 372 816 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 65 706 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -339 199 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 339 199 тысяч тенге:
поступление займов – 372 816 тысяч тенге;
погашение займов – 65 706 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 089 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новый редакции:

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 60/358 "2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 шілдедегі № 7/45 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 қыркүйекте № 24203 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 60/358 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6000 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бәйдібек ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 15 139 772 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 124 265 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46 840 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5200 мың теңге;
трансферттер түсімі –13 963 467 мың теңге;
2) шығындар – 15 171 861 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 307 110 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 372 816 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 65 706 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -339 199 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 339 199 мың теңге:
қарыздар түсімі – 372 816 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 65 706 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32 089 мың тенге.".
2- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"2. Установить на 2021 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты в областной бюджет 65,0 процент, в бюджет района 35,0 процент;
установить по социальному налогу в бюджет района 64,8 процентов, в областной бюджет 35,2 процентов".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата района Байдибек Н. Айтбеков
Приложение к решению
маслихата района Байдибек
от 27 июля 2021 года № 7/45
Приложение 1 к решению
маслихата района Байдибек
21 декабря 2020 года № 60/358
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
1. Доходы

"2. 2021 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтерін белгілеу:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы облыстық бюджетке 65,0 пайыз, жергілікті бюджетке 35,0 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша аудан бюджетіне 64,8 пайыз, облыстық бюджетке 35,2 пайыз болып белгіленсін.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек ауданының мәслихат хатшысы Н. Айтбеков
Байдібек аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
27 шілдедегі № 7/45
шешіміне 1 қосымша
Байдібек аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
21 желтоқсандағы № 60/358
шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
І. Кірістер

488617
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17747
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
108164
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2888
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
115230
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
252157
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
82613
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
43610
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43610
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41542
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1167
021
Капитальные расходы государственного органа
901
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1737588
1
Жилищное хозяйство
28632
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22184
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
22184
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6448
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6448
2
Коммунальное хозяйство
1147133
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1147133
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
345795
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
27847
028
Развитие коммунального хозяйства
79502
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
693989
3
Благоустройство населенных пунктов
561823
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
561823
015
Освещение улиц в населенных пунктах
21602
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов

488617
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарынаотын сатыпалуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17747
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
108164
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2888
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
115230
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
252157
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
82613
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
43610
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43610
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41542
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1167
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
901
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1737588
1
Тұрғын үй шаруашылығы
28632
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22184
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
22184
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6448
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6448
2
Коммуналдық шаруашылық
1147133
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1147133
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
345795
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
27847
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
79502
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
693989
3
Елді-мекендерді абаттандыру
561823
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
561823
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
21602
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету