О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 66/399-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 22 июля 2021 года № 12/54-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2021 года № 23755. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года № 66/399-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5993) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 819 422 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 418 282 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 190 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 82 940 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 311 010 тысяч тенге;
2) затраты – 23 922 840 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 217 565 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 262 530 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 965 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 52 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 52 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5)дефицит (профицит) бюджета – - 372 983 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 372 983 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 262 530 тысяч тенге;
погашение займов – 44 965 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 155 418 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қазығұрт аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 66/399-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 шілдедегі № 12/54-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 шілдеде № 23755 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 66/399-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5993 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 23 819 422 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 418 282 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 7 190 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 82 940 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 21 311 010 мың теңге;
2) шығындар – 23 922 840 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 217 565 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 262 530 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44 965 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 52 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 52 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -372 983 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 372 983 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 262 530 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44 965 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 155 418 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.