О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 65/300-VІ "О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 27 мая 2021 года № 6/30-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июня 2021 года № 23150. Прекращено действие в связи с истечением срока
маслихат Отрарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Отрарского района "О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 65/300-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6030) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Караконырского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 773 тенге:
налоговые поступления –5 769 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 662 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 29 342 тысяч тенге;
2) затраты – 42 840 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 067 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –7 067 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 067 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет Аккумского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 136 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 844 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 24 280 тысяч тенге;
2) затраты – 28 348 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 212 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 212 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 212тысяч тенге.
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет Коксарайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Отырар ауданының мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65/300-VI "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 мамырдағы № 6/30-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 маусымда № 23150 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Отырар ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Отырар ауданының мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65/300-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6030 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Қарақоңыр ауыл округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 35 773 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 769 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 662 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 29 342 мың теңге;
2) шығындар – 42 840 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 067 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 067 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 067 мың теңге.
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Аққұм ауыл округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 27 136 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 844 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 12 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 24 280 мың теңге;
2) шығындар – 28 348 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 212 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 212 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 212 мың теңге.
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
5. Көксарай ауыл округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

5) дефицит (профицит) бюджета – -322 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –322 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 322 тысяч тенге.
пункт 23 изложить в новой редакции:
23. Утвердить бюджет Когамского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 597 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 703 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 29 882 тысяч тенге;
2) затраты – 38 543 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 946 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 946 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 946 тысяч тенге.
пункт 25 изложить в новой редакции:
25. Утвердить бюджет Каргалинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 809 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 551тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 25 246 тысяч тенге;
2) затраты – 30 132 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 323 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 323 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 323 тысяч тенге.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12,13 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Отрарского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -322 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 322 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 322 мың теңге.
23-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
23. Қоғам ауыл округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде:
1) кiрiстер – 36 597 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 703мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 12 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 29 882 мың теңге;
2) шығындар – 38 543 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 946 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 946 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 946 мың теңге.
25-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
25. Қарғалы ауыл округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 28 809 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 551 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 12 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 25 246 мың теңге;
2) шығындар – 30 132 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 323 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 323 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 323 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 – қосымшалары осы шешімінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Отырар ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;