О внесении изменений в решение маслихата Отрарского района от 22 декабря 2020 года № 64/295-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 23 сентября 2021 года № 8/43-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2021 года № 24539. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат Отрарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 22 декабря 2020 года № 64/295-VI (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5990) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 824 858 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 799 112 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 41 706 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 909 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 966 131 тысяч тенге;
2) затраты – 15 860 781 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 015 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 30 629 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 614 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -53 938 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 53 938 тысяч тенге;
поступление займов – 30 629 тысяч тенге;
погашение займов – 12 614 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 35 923 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2021 год нормативы распределения доходов в областной бюджет и районные (городов областного значения) бюджеты в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
в областной бюджет – 50,7 процента;
в районный бюджет – 49,3 процента;
по социальному налогу:
в областной бюджет – 30,1 процента;

Отырар ауданының мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 64/295-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 қыркүйектегі № 8/43-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 қыркүйекте № 24539 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Отырар ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Отырар ауданының мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 64/295-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5990 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Отырар ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 15 824 858 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 799 112 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 41 706 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 909 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 966 131 мың теңге;
2) шығындар – 15 860 781 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 18 015 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 30 629 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 614 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -53 938 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53 938 мың теңге:
қарыздар түсімі – 30 629 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 614 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 35 923 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға облыстық бюджетке және аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
облыстық бюджетке – 50,7 пайыз;
аудандық бюджетке – 49,3 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша:
облыстық бюджетке – 30,1 пайыз;