О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 65-386/VI
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 29 июня 2021 года № 5-33/VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23397. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 19 декабря 2020 года № 65-386/VІ "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2021-2023 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 329 806 тысяч тенге;
налоговые поступления – 132 117 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 78 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 197 611 тысяч тенге;
2) затраты – 348 035 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 229 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 229 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 18 229 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Арысского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе 2021 год в следующих объемах:
1)доходы – 39 607 тысяч тенге;
налоговые поступления – 16 344 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 23 113 тысяч тенге;
2) затраты – 43 836 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0;
приобретение финансовых активов– 0;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 229 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 229 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 229 тысяч тенге.".
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе 2021 год в следующих объемах:

Сайрам аудандық мәслихатының "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65-386/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 маусымдағы № 5-33/VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23397 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 желтоқсандағы № 65-386/VI "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақсукент ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 329 806 мың теңге;
салықтық түсімдер – 132 117 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 78 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 197 611 мың теңге;
2) шығындар – 348 035 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 229 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 229 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 229 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Арыс ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 39 607 мың теңге;
салықтық түсімдер – 16 344 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 23 113 мың теңге;
2) шығындар – 43 836 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 229 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 229 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 229 мың теңге.".
15 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Қарасу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:

10 080
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
10 080
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Бюджетные кредиты
0
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Приобретение финансовых активов
0
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-18 229
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджет
18 229
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Поступление займов
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
0
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Используемые остатки бюджетных средств
18 229
Приложение 2 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 29 июня
2021 года № 5-33/VII
Приложение 7 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 29 декабря
2020 года №65-386/VI
Бюджет Арыского сельского округа на 2021 год
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

10 080
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
10 080
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5.Бюджет тапшылығы (профициті)
- 18 229
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
18 229
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ Атауы
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сомасы, мың теңге
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
18 229
Сайрам аудандық мәслихатының
2021 жылғы 29 маусымдағы
№ 5-33/VII шешіміне 2 қосымша
Сайрам аудандық мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№65-386/VІ шешіміне 7 қосымша
Арыс ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы,
Сыныбы
мың теңге
Кіші сыныбы
1
2
3