О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 59/322-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 29 сентября 2021 года № 10/51-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 октября 2021 года № 24778. Прекращено действие в связи с истечением срока
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года № 59/322-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5982) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 501 337 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 802 147 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39 450 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100 802 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 558 938 тысяч тенге;
2) затраты – 21 721 674 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 751 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 8 751 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 229 088 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 229 088 тысяч тенге:
поступления займов – 8 751 тысяч тенге;
погашение займов – 3 775 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 224 112 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2021 год норматив распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 64,1 процентов, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50 процентов и социального налога в размере 47,1 процентов в областной бюджет.".
Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Төлеби аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 59/322-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қыркүйектегі № 10/51-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қазанда № 24778 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 59/322-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5982 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 21 501 337 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 802 147 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 450 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100 802 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 19 558 938 мың теңге;
2)шығындар – 21 721 674 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 751 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8 751 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 229 088 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 229 088 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 8 751 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 775 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 224 112 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға салық түсімдерінен облыстық бюджетке төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 64,1 пайыз, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз және әлеуметтік салықтан 47,1 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.