О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 59/322-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 2 декабря 2021 года № 12/69-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2021 года № 25852
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года № 59/322-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5982) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 705 229 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 773 416 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37 202 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 95 802 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 798 809 тысяч тенге;
2) затраты – 21 925 566 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 751 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 8 751 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 229 088 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 229 088 тысяч тенге:
поступления займов – 8 751 тысяч тенге;
погашение займов – 3 775 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 224 112 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2021 год норматив распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 66,1 процентов, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50 процентов и социального налога в размере 47,1 процентов в областной бюджет.".
Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Төлеби аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 59/322-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 12/69-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 желтоқсанда № 25852 болып тiркелдi
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 59/322-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5982 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 21 705 229 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 773 416 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37 202 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 95 802 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 19 798 809 мың теңге;
2) шығындар – 21 925 566 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 751 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8 751 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 229 088 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 229 088 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 8 751 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 775 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 224 112 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға салық түсімдерінен облыстық бюджетке төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 66,1 пайыз, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз және әлеуметтік салықтан 47,1 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.