О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 69-406-VІ "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 15 июля 2021 года № 7-46-VIІ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2021 года № 23612
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 69-406-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5988) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 893 044 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 550 395 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 239 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 713 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 307 697 тысяч тенге;
2) затраты – 19 441 459 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 93 097 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 105 012 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 915 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 536 786 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 536 786 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -178 298 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 178 298 тысяч тенге:
поступление займов – 105 012 тысяч тенге ;
погашение займов – 11 915 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 85 201 тысяч тенге.".

Шардара аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 69-406-VІ "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 шілдедегі № 7-46-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 шілдеде № 23612 болып тiркелдi
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 69-406-VІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5988 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 19 893 044 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 550 395 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 4 239 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 713 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 16 307 697 мың теңге;
2) шығындар – 19 441 459 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 93 097 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 105 012 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 915 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 536 786 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 536 786 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -178 298 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 178 298 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 105 012 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 915 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 85201 мың теңге.".