О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 40-207-VI
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 28 июля 2021 года № 10-65-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 августа 2021 года № 23891. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 40-207-VІ (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5994) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Жетысайского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 679 524 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 026 376 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 945 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 40 073 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 598 130 тысяч тенге;
2) затраты – 33 827 511 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 113 111 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 262 530 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 149 419 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -261 098 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использования профицита) бюджета–261 098 тысяч тенге:
поступление займов – 262 530 тысяч тенге;

"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 40-207-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 шілдедегі № 10-65-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 6 тамызда № 23891 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 40-207-VІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5994 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 33 679 524 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 026 376 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 945 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40 073 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 598 130 мың теңге;
2) шығындар – 33 827 511 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 113 111 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 262 530 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 149 419 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 261 098 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 261 098 мың теңге:
қарыздар түсімі – 262 530 мың теңге;

62 776
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области пассажирского транспорта и автомобильных дорог
21 292
003
Капитальные расходы государственного органа
0
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
23 267
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
18 217
13
Прочие
744 988
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
22 625
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
22 625
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
22 625
003
Поддержка предпринимательской деятельности
0
004
Капитальные расходы государственного органа
0
9
Прочие
724 383
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
0
043
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29 477
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
29 477
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
0
464
Отдел образования района (города областного значения)
0
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
694 906
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
694 906
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
0
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
0
14
Обслуживание долга
173
1
Обслуживание долга
173

62 776
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 292
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
23 267
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
18 217
13
Басқалар
744 988
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
22 625
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
22 625
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 625
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
9
Басқалар
724 383
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
0
043
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29 477
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
29 477
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
0
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
694 906
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
694 906
071
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
0
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
0
14
Борышқа қызмет көрсету
173
1
Борышқа қызмет көрсету
173