О районном бюджете на 2022-2024 годы
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 24 декабря 2021 года № 16-94-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2021 года № 26291. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Жетысайского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 818 430 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 357 168 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 522 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 132 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 405 608 тысяч тенге;
2) затраты – 40 958 374 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 163 885 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 330 804 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 166 919 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 303 829 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использования профицита) бюджета– 303 829 тысяч тенге:
поступление займов – 330 804 тысяч тенге;
погашение займов – 166 919 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139 944 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 30.11.2022 № 26-166-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить на 2022 год норматив распределения общей суммы Корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора 50 процентов, поступления индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 42,9 процентов, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50 процентов и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.
3. Предусмотреть на 2022 год размер субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет Жетысайского района в сумме 23 797 303 тысяч тенге.
4. Предусмотреть на 2022 год размеры субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, поселка и сельских округов в общей сумме 232 672 тысяч тенге, в том числе:
сельский округ Жана ауыл 14 810 тысяч тенге;
сельский округ Жылысу 24 135 тысяч тенге;

2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16-94-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 желтоқсанда № 26291 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75 бабының 2 тармағына сәйкес, Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жетісай ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 40 818 430 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 357 168 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 522 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 132 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 405 608 мың теңге;
2) шығындар – 40 958 374 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 163 885 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 330 804 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 166 919 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 303 829 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 303 829 мың теңге:
қарыздар түсімі – 330 804 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 166 919 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139 944 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 30.11.2022 № 26-166-VII шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға салық түсімдерінен облыстық бюджетке заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы 50 пайыз және төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 42,9 пайыз және төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз, әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.
3. 2022 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 23 797 303 мың теңге болып қарастырылсын.
4. 2022 жылға аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар мөлшерінің жалпы сомасы 232 672 мың теңге болып қарастырылсын, оның ішінде:
Жаңа ауыл ауылдық округі 14 810 мың теңге;
Жылысу ауылдық округі 24 135 мың теңге;

сельский округ Казыбек би 12 139 тысяч тенге;
сельский округ Каракай 17 027 тысяч тенге;
поселок Асыката 20 353 тысяч тенге;
сельский округ Абай 16 176 тысяч тенге;
сельский округ Атамекен 20 928 тысяч тенге;
сельский округ Ш.Дилдабеков 20 416 тысяч тенге;
сельский округ Ж.Ералиев 21 577 тысяч тенге;
сельский округ Кызылкум 28 246 тысяч тенге;
сельский округ Макталы 19 846 тысяч тенге;
сельский округ Ынтымак 17 019 тысяч тенге.

Қазыбек би ауылдық округі 12 139 мың теңге;
Қарақай ауылдық округі 17 027 мың теңге;
Асық ата кенті 20 353 мың теңге;
Абай ауылдық округі 16 176 мың теңге;
Атамекен ауылдық округі 20 928 мың теңге;
Ш.Ділдабеков ауылдық округі 20 416 мың теңге;
Ж.Ералиев ауылдық округі 21 577 мың теңге;
Қызылқұм ауылдық округі 28 246 мың теңге;
Мақталы ауылдық округі 19 846 мың теңге;
Ынтымақ ауылдық округі 17 019 мың теңге.

5. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам городу районного значения, поселка и сельским округам, в том числе по:
отделу экономики и финансов района.
Распределение указанных трансфертов бюджетам города районного значения, поселка и сельских округов осуществляется на основании постановления акимата района.
6. Утвердить резерв акимата района на 2022 год в сумме 30 000 тысяч тенге.

5. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қала, кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
ауданның экономика және қаржы бөлімі бойынша.
Көрсетілген трансферттерді аудандық маңызы бар қала, кент және ауылдық округ әкімінің аппараты бюджеттеріне бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
6. Аудан әкімдігінің 2022 жылға арналған резерві 30 000 мың теңге сомасында бекітілсін.

7. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2022 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 4.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата А. Утанов
Приложение 1 к решению
Жетысайского районного маслихата
от 24 декабря 2021 года № 16-94-VII
Районный бюджет на 2022 год

7. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2022 жылға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Утанов
Жетісай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 16-94-VII шешіміне қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет

952 818
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
196 641
025
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
756 177
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
65 300
492
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65 300
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
65 300
13
Прочие
1 688 911
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
30 736
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
30 736
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
30 336
003
Поддержка предпринимательской деятельности
0
004
Капитальные расходы государственного органа
400
9
Прочие
1 658 175
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32 007
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
32 007
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
295 144
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
295 144
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 331 024
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
702 076
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
628 948
14
Обслуживание долга
196
1
Обслуживание долга
196
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

952 818
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
196 641
025
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
756 177
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
65 300
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
65 300
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
65 300
13
Басқалар
1 688 911
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
30 736
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
30 736
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 336
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
9
Басқалар
1 658 175
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32 007
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
32 007
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
295 144
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
295 144
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 331 024
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
702 076
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
628 948
14
Борышқа қызмет көрсету
196
1
Борышқа қызмет көрсету
196
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

25 956 619
01
Государственные услуги общего характера
374 999
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
240 593
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
30 227
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
30 227
003
Капитальные расходы государственного органа
0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
210 366
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
126 366
003
Капитальные расходы государственного органа
84 000
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
0
2
Финансовая деятельность
4 556
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 556
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4 556
5
Планирование и статистическая деятельность
0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
0
9
Прочие государственные услуги общего характера
129 850
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
40 849
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
40 849
015
Капитальные расходы государственного органа
0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
0
040
Развитие объектов государственных органов
0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
89 001
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
85 701
013
Капитальные расходы государственного органа
0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 300
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
0
02
Оборона

25 956 619
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
374 999
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
240 593
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
30 227
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
30 227
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
210 366
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
126 366
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
84 000
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
0
2
Қаржылық қызмет
4 556
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 556
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4 556
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
129 850
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
40 849
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 849
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
89 001
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 701
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 300
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
0
02
Қорғаныс

1 995
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
0
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
0
06
Прочие неналоговые поступления
8 600
1
Прочие неналоговые поступления
8 600
3
Поступления от продажи основного капитала
0
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
03
Продажа земли и нематериальных активов
0
1
Продажа земли
0
4
Поступления трансфертов
23 797 303
01
Трансферты из нижестоящих органов государственного управления
0
3
Трансферты из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
23 797 303
2
Трансферты из областного бюджета
23 797 303
03
Трансферты в областные бюджеты, бюджеты города республиканского значения, столицы
0
1
Взаимоотношения областного бюджета, бюджетов города республиканского значения, столицы с другими областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа Наименование
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
2.Затраты
26 054 293
01
Государственные услуги общего характера
390 065
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
248 981
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
30 883
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
30 883
003
Капитальные расходы государственного органа
0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
218 098
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
127 098
003
Капитальные расходы государственного органа
91 000
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
0
2
Финансовая деятельность

1 995
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
0
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
8 600
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
8 600
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
0
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
0
1
Жерді сату
0
4
Трансферттер түсімі
23 797 303
01
Төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер
0
3
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтардың бюджеттерінен трансферттер
0
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
23 797 303
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
23 797 303
03
Облыстық бюджеттеріне, республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттеріне берілетін трансферттер
0
1
Облыстық бюджеттің, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттерінің басқа облыстық бюджеттермен, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттерімен өзара қатынастары
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
1
2
3
2.Шығындар
26 054 293
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
390 065
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
248 981
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
30 883
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
30 883
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
218 098
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
127 098
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
91 000
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
0
2
Қаржылық қызмет

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2
Коммунальное хозяйство
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2
Спорт
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
038
Развитие газотранспортной системы
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2
Коммуналдық шаруашылық
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2
Спорт
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
008
Cпорт объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
038
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту