О районном бюджете на 2021-2023 годы
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 10 августа 2021 года № 26. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 августа 2021 года № 24026. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Указом Президента Республики Казахстан от 12 марта 2021 года № 534 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Туркестанской области" маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Сауранского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 037 899 тысяч тенге:
налоговые поступления – 289 457 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 999 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 697 438 тысяч тенге;
2) затраты – 1 037 899 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 24.12.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить на 2021 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора:
в районный бюджет – 50,0 процентов;
в областной бюджет – 50,0 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
в районный бюджет – 18,9 процентов;

2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 тамыздағы № 26 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 18 тамызда № 24026 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және "Түркістан облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 12 наурыздағы № 534 Жарлығына сәйкес, Сауран аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сауран ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 037 899 мың теңге:
салықтық түсімдер – 289 457 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 999 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 697 438 мың теңге;
2) шығындар – 1 037 899 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 24.12.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері белгіленсін:
ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша:
аудандық бюджетке – 50,0 пайыз;
облыстық бюджетке – 50,0 пайыз;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
аудандық бюджетке – 18,9 пайыз;

в областной бюджет – 81,1 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
в областной бюджет – 100,0 процентов;
по социальному налогу:
в районный бюджет – 100,0 процентов.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 12.10.2021 № 52 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата М. Кунпеисов
Приложение 1 к решению
маслихата района Сауран
от 10 августа 2021 года № 26
Районный бюджет на 2021 год

облыстық бюджетке – 81,1 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
облыстық бюджетке – 100,0 пайыз;
әлеуметтік салық байынша:
аудандық бюджетке – 100,0 пайыз.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 12.10.2021 № 52 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Маслихат хатшысы М. Кунпеисов
Сауран аудандық мәслихатының
2021 жылғы 10 тамыздағы
№ 26 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет