О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 22 декабря 2016 года № 393 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 апреля 2021 года № 124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 апреля 2021 года № 8678
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 94 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 22 декабря 2016 года № 393 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Восточно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4845, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 февраля 2017 года, в газетах "Дидар", "Рудный Алтай" от 16 и 18 февраля 2017 года) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению природных ресурсов и регулирования природопользования области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам агропромышленного комплекса.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
Департамент санитарно-эпидемиологического
контроля Восточно-Казахстанской области
Комитет санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства здравоохранения
Республики Казахстан _____________________ Қ. Турдиев
"_____" _____________ 2021 года
Руководитель
Балкаш-Алакольской бассейновой
инспекции по регулированию использования
и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства экологии, геологии
и природных ресурсов Республики Казахстан _____________________ Р. Иманбет
"_____" _____________ 2021 года
Исполняющий обязанности руководителя
Ертисской бассейновой инспекции
по регулированию использования
и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства экологии, геологии
и природных ресурсов Республики Казахстан _____________________ М. Иманжанов
"_____" _____________ 2021 года
Руководитель
Департамента экологии по Восточно-Казахстанской области
Комитета экологического регулирования
и контроля Министерства экологии, геологии
и природных ресурсов Республики Казахстан _____________________ Д. Алиев
"_____" _____________ 2021 года
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 20 апреля 2021 года № 124
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 22 декабря 2016 года № 393
Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Восточно-Казахстанской области
№ п/п
Наименование водного объекта
Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях
Сельский округ, ближайший населенный пункт
Город Усть-Каменогорск
1
Меновновское озеро
Пляж Левобережный комплекс
город
Усть-Каменогорск
2
река Иртыш
Пляж "Самал"
Район Алтай
3
Бухтарминское водохранилище
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
поселек Прибрежный,
поселек Новая Бухтарма
Бородулихинский район
4
Шульбинское водохранилище
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Жерновский сельский округ
Катон-Карагайский район
5
Бухтарминское водохранилище
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Ново-Хайрузовский сельский округ, село Приморское
6
Бухтарминское водохранилище
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Улкен Нарынский сельский округ, село Свинчатка
Кокпетинский район
7
Бухтарминское водохранилище
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Сарыбельский сельский округ,
село Кулынжон
Уланский район
8
Бухтарминское водохранилище
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Таргынский сельский округ, село Манат
9
Водохранилище на реке Тайынты
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Таргынский сельский округ, село Нижние Таинты, поселек Асубулак
10
Озеро Шыбындыколь
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Таргынский сельский округ, село Верхние Таинты
11
Сибинские озера (озеро Садырколь)
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Бозанбайский сельский округ, село Алгабас
12
Сибинские озера (озеро Торткара )
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Бозанбайский сельский округ, село Алгабас
13
Сибинские озера (озеро Шалкар)
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Бозанбайский сельский округ, село Алгабас
14
Сибинские озера (озеро Коржынколь)
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Бозанбайский сельский округ, село Алгабас
15
Озеро Дубыгалы (Окуньки)
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Таврический сельский округ, село Гагарина
Урджарский район
16
Озеро Алаколь
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Кабанбайский сельский округ

Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 393 "Шығыс Қазақстан облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 124 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 сәуірде № 8678 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексінің 94-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 393 "Шығыс Қазақстан облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерін белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4845 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2017 жылғы 3 ақпанда, "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде 2017 жылғы 16 және 18 ақпанда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің агроөнеркәсіптік кешен мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. Ахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау министрлігі
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан
облысы санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау департаменті басшысының
міндетін атқарушы____________________ Қ. Турдиев
2021 жылғы "___"_______________
Қазақстан Республикасы Экология,
геология және табиғи ресурстар министрлігі
Су ресурстары комитетінің Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі
Балқаш-Алакөл бассейндік инспекциясының басшысы _____________________ Р. Иманбет
2021 жылғы "___"_______________
Қазақстан Республикасы Экология,
геология және табиғи ресурстар министрлігі
Су ресурстары комитетінің Су ресурстарын
пайдалануды реттеужәне қорғау жөніндегі
Ертіс бассейндік инспекциясы
басшысының міндетін атқарушы ______________________ М. Иманжанов
2021 жылғы "___"_______________
Қазақстан Республикасы Экология,
геология және табиғи ресурстар министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау
Комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша
экология департаментінің басшысы ________________ Д. Әлиев
2021 жылғы "___"_______________
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2021 жылғы 20 сәуірдегі
№ 124 қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 393 қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы
құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлер
р/с
Су объектісінің атауы
Су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлер
Ауылдық округ, жақын орналасқан елді мекен
Өскемен қаласы
1
Меновное көлі
Сол жағалау кешенінің жағажайы
Өскемен қаласы
2
Ертіс өзені
"Самал" жағажайы
Алтай ауданы
3
Бұқтырма су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Прибрежный кенті,
Жаңа Бұқтырма кенті
Бородулиха ауданы
4
Шүлбі су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Жерновка ауылдық округі
Катон-Қарағай ауданы
5
Бұқтырма су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ново-Хайрузов ауылдық округі, Приморск ауылы
6
Бұқтырма су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Үлкен Нарын ауылдық округі, Свинчатка ауылы
Көкпекті ауданы
7
Бұқтырма су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Сарыбел ауылдық округі,
Құлынжон ауылы
Ұлан ауданы
8
Бұқтырма су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында,
Тарғын ауылдық округі, Манат ауылы
9
Тайынты өзеніндегі су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Тарғын ауылдық округі, Төменгі Тайынты ауылы, Асубұлақ кенті
10
Шыбындыкөл көлі
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Тарғын ауылдық округі, Жоғарғы Тайынты ауылы
11
Сібе көлдері (Садыркөл көлі)
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Бозанбай ауылдық округі, Алғабас ауылы
12
Сібе көлдері (Төртқара көлі)
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Бозанбай ауылдық округі, Алғабас ауылы
13
Сібе көлдері (Шалқар көлі)
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Бозанбай ауылдық округі, Алғабас ауылы
14
Сібе көлдері (Қоржынкөл көлі)
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Бозанбай ауылдық округі, Алғабас ауылы
15
Дұбығалы көлі (Окуньки)
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Таврия ауылдық округі, Гагарина ауылы
Үржар ауданы
16
Алакөл көлі
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Қабанбай ауылдық округі