О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Усть-Каменогорска
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2021 года № 5198. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26124
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Усть-Каменогорска:
1) постановление акимата города Усть-Каменогорска от 26 августа 2016 года № 1894 "О квоте рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4676);
2) постановление акимата города Усть-Каменогорска от 27 ноября 2019 года № 4768 "О внесении изменений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 26 августа 2016 года № 1894 "О квоте рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6348).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска Ж. Омар

Өскемен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 5198 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26124 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 1894 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4676 болып тіркелген);
2) Өскемен қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 27 қарашадағы № 4768 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 1894 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6348 болып тіркелген).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Ж. Омар