О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 25 декабря 2020 года № 61/437-VI "О бюджете города Семей на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 1 февраля 2021 года № 3/15-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 февраля 2021 года № 8405
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 104, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 25 декабря 2020 года № 61/437-VI "О бюджете города Семей на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8100, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 января 2021 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 995 256,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 23 599 432,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 92 049,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 206 951,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 096 824,0 тысяч тенге;
2) затраты – 44 409 386,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -146 182,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 35 004,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 181 186,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 732 051,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -1 732 051,9 тысяч тенге:
поступление займов – 35 004,0 тысяч тенге;
погашение займов – 3 884 744,0 тысяч тенге;

"Семей қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 61/437-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 1 ақпандағы № 3/15-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 ақпанда № 8405 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Семей қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 61/437-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8100 болып тіркелген, 2021 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 995 256,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 23 599 432,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 92 049,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 206 951,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19 096 824,0 мың теңге;
2) шығындар – 44 409 386,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -146 182,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 35 004,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 181 186,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 732 051,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -1 732 051,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 35 004,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 884 744,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 2 117 688,1 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 538 000,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии городского маслихата Р. Хазипов
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов
Приложение к решению

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 117 688,1 мың теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві – 538 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы H. Хазипов
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов

16 840,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
13 074,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3 766,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
318 716,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
148 866,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
127 195,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
21 671,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
169 850,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
169 850,0
02
Оборона
121 315,0
1
Военные нужды
83 188,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
83 188,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
83 188,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
38 127,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
38 127,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
19 026,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
19 101,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
75 309,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
75 309,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
75 309,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
75 309,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 054 458,3
1
Социальное обеспечение
1 708 595,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 708 595,0
010
Государственная адресная социальная помощь
1 708 595,0
2
Социальная помощь
3 052 244,3
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
373 534,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
373 534,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

16 840,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
13 074,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3 766,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
318 716,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
148 866,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127 195,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
21 671,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
169 850,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
169 850,0
02
Қорғаныс
121 315,0
1
Әскери мұқтаждар
83 188,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
83 188,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
83 188,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
38 127,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
38 127,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
19 026,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
19 101,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
75 309,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
75 309,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
75 309,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
75 309,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 054 458,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 708 595,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 708 595,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 708 595,0
2
Әлеуметтiк көмек
3 052 244,3
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
373 534,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
373 534,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі