О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 25 декабря 2020 года № 61/437-VI "О бюджете города Семей на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 8 апреля 2021 года № 7/49-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 апреля 2021 года № 8580
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 25 декабря 2020 года № 61/437-VI "О бюджете города Семей на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8100, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 января 2021 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 519 696,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 23 899 432,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 92 049,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 206 951,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 321 264,6 тысяч тенге;
2) затраты – 51 018 305,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -146 039,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 35 004,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 181 043,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 352 569,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 352 569,6 тысяч тенге:

"Семей қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 61/437-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 8 сәуірдегі № 7/49-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 сәуірде № 8580 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Семей қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 61/437-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8100 болып тіркелген, 2021 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 519 696,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 23 899 432,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 92 049,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 206 951,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 321 264,6 мың теңге;
2) шығындар – 51 018 305,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -146 039,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 35 004,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 181 043,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 352 569,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 352 569,6 мың теңге:

поступление займов – 5 008 498,0 тысяч тенге;
погашение займов – 3 951 454,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 295 525,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии городского маслихата Н. Альменева
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов
Приложение к решению
от 8 апреля 2021 года

қарыздар түсімі – 5 008 498,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 951 454,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 295 525,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы Н. Альменева
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов
2021 жылғы 8 сәуірдегі

358 037,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 742 778,3
004
Программа занятости
773 327,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23 029,0
007
Оказание жилищной помощи
32 911,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
86 110,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
625 042,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
119 437,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
231 272,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
329 273,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
425 992,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
96 385,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
293 619,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
293 619,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
19 782,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
223 837,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
50 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15 544 864,9
1
Жилищное хозяйство
10 490 923,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10 336 153,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
9 117 021,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 219 131,8
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
154 770,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
112 378,0
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
36 392,0
010
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1 000,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

358 037,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 742 778,3
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
773 327,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23 029,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
32 911,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
86 110,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
625 042,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
119 437,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
231 272,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
329 273,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
425 992,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
96 385,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
293 619,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
293 619,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
19 782,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
223 837,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
50 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15 544 864,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 490 923,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 336 153,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
9 117 021,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 219 131,8
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
154 770,0
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
112 378,0
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
36 392,0
010
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
1 000,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру