Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Семей
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 31 декабря 2021 года № 21/154-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 февраля 2022 года № 26712. Утратило силу решением маслихата города Семей области Абай от 20 ноября 2024 года № 34/179-VIII
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей области Абай от 20.11.2024 № 34/179-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального публикования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Семей согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения маслихата города Семей:
от 3 апреля 2014 года № 27/139-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3216);
от 5 октября 2016 года № 6/48-VI "О внесении изменения в решение маслихата города Семей от 5 марта 2014 года № 27/139-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4723).

Семей қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсанда № 21/154-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 ақпанда № 26712 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2024 жылғы 20 қарашадағы № 34/179-VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 20.11.2024 № 34/179-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Экологиялық Кодексінің 365-бабы 3-тармағы 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Семей қаласы мәслихатының мына:
"Семей қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 3 сәуірдегі № 27/139-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3216 болып тіркелген);
"Семей қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы № 27/139-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 5 қазандағы № 6/48-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4723 болып тіркелген) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.