О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 48/361-VI "О бюджете города Курчатов на 2021-2023 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2021 года № 4/36-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 марта 2021 года № 8473
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 марта 2021 года № 3/13-VIІ "О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8424) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 48/361-VI "О бюджете города Курчатов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8044, опубликовано 31 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы –2 178 789,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 383 335,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 031,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 474,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 769 949,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2 248 413,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 69 624,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69 624,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 48/361-VІ "Курчатов қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2021 жылғы 18 наурыздағы № 4/36-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 наурызда № 8473 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1- тармағы 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 3 наурыздағы № 3/13-VІI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VІ шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8424 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 48/361-VI "Курчатов қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8044 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Курчатов қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 178 789,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 383 335,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 031,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 474,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 769 949,3 мың теңге;
2) шығындар – 2 248 413,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 69 624,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 69 624,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 69 624,4 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Предусмотреть в городском бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 38 503,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Предусмотреть в городском бюджете на 2021 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 58 459,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 69 624,4 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 38 503,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін дамуға арналған нысаналы трансферттер 58 459,3 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.