О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 50/3-VI "О бюджете города Риддера на 2021-2023 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 мая 2021 года № 5/3-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 мая 2021 года № 8790
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 марта 2021 года № 3/13-VII "О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года №44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8424), решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 23 апреля 2021 года № 4/24-VII "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года №44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8690) Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 50/3-VI "О бюджете города Риддера на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8104) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9025274 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3974773 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 53984 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20553 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4975964 тысяч тенге;
2) затраты – 9147838,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -122564,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 122564,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

"Риддер қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 50/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2021 жылғы 5 мамырдағы № 5/3-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 мамырда № 8790 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 3 наурыздағы № 3/13-VII "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы №44/495-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8424 болып тіркелген), Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 4/24-VII "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы №44/495-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8690 болып тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 50/3-VI "Риддер қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу Тізілімінде №8104 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Риддер қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9025274 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3974773 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 53984 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20553 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4975964 мың теңге;
2) шығындар – 9147838,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -122564,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 122564,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 122564,4 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Предусмотреть в городском бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 93324 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Предусмотреть в городском бюджете на 2021 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 987442 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в городском бюджете на 2021 год целевые трансферты на развитие за счет трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в размере 1516196 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии И. Елфимов
Секретарь городского маслихата Е. Нужных
Приложение к решению
Риддерского городского
маслихата
от 05 мая 2021 года № 5/3 -VII
Приложение 1 к решению
Риддерского городского
маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 122564,4 мың теңге.;
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 93324 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері 987442 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін трансферттер есебінен 1516196 мың теңге мөлшерінде нысаналы даму трансферттері көзделсін.";
1-қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы И. Елфимов
Қалалық мәслихат хатшысы Е. Нужных
Риддер қалалық мәслихатының
2021 жылғы 05 мамырдағы
№ 5/3 -VI шешіміне қосымша
Риддер қалалық мәслихатының