О внесении изменений и дополнения в решение Риддерского городского маслихата "О бюджете города Риддера на 2021 - 2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 50/3-VI
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 июля 2021 года № 6/3-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2021 года № 23822
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата "О бюджете города Риддера на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 50/3-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8104) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9711196,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3974773,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 53984,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20553,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5661886,0 тысяч тенге;
2) затраты – 9900748,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -189552,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 189552,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 189552,4 тысяч тенге.;
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть в городском бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 153324 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Предусмотреть в городском бюджете на 2021 год целевые трансферты на развитие за счет трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в размере 1972872 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:

Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 50/3-VI "Риддер қаласының 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 шілдедегі № 6/3-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 тамызда № 23822 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 50/3-VI "Риддер қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №8104 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Риддер қаласының 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9711196,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3974773,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 53984,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20553,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5661886,0 мың теңге;
2) шығындар – 9900748,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -189552,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 189552,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 189552,4 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 153324 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін трансферттер есебінен нысаналы даму трансферттері 1972872 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
келесі мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын: