О признании утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 23 апреля 2020 года № 47/5-VI "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Абайскому району на 2020-2021 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 28 января 2021 года № 3/2-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 февраля 2021 года № 8396
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 27, 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 23 апреля 2020 года № 47/5-VI "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Абайскому району на 2020-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7046, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 11 мая 2020 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Мукатаев
Секретарь маслихата Е. Лдибаев

Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 47/5-VI "Абай ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қаңтардағы № 3/2-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 ақпанда № 8396 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27, 50 баптарына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 сәуірдегі "Абай ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" № 47/5-VІ (нормативтік құқытық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7046 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 11 мамырда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Мукатаев
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев