О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 58/3-VІ "О бюджете Абайского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2021 года № 4/2-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 марта 2021 года № 8478
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 марта 2021 года № 3/13-VII "О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VІ "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8424) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 58/3-VІ "О бюджете Абайского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8035, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 29 декабря 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 801 394,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 691 688,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 078,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 430,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 107 198,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4 905 691,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 302,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 257,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 955,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16 560,9 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 16 560,9 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 160 160,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 160 160,3 тысяч тенге;
поступление займов – 61 257,0 тысяч тенге;
погашение займов – 21 955,0 тысяч тенге;

Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 58/3-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 4/2-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 наурызда № 8478 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 3 наурыздағы № 3/13-VII "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VІ шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8424 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 58/3-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8035 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 801 394,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 691 688,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 078,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 430,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 107 198,5 мың теңге;
2) шығындар – 4 905 691,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 302,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61 257,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 955,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 16 560,9 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 16 560,9 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 160 160,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 160 160,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 61 257,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21 955,0 мың теңге;