О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2020 года № 58/10-VI "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 25 июня 2021 года № 9/5-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июля 2021 года № 23493
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Кокбайского сельского округа на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 58/10-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8087) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кокбайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 562,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 064,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 34 498,9 тысяч тенге;
2) затраты - 38 094,4 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 531,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 531,5 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 531,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Е. Тулендиев
Секретарь маслихата Е. Лдибаев
Приложение к решению
Абайского районного маслихата
от 25 июня 2021 года № 9/5-VII
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 58/10-VI
Бюджет Кокбайского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

Мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/10-VI "2021-2023 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 маусымдағы № 9/5-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 шілдеде № 23493 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1."2021-2023 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы" мәслихаттың 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/10-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8087 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 562,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 064,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімі – 34 498,9 мың теңге;
2) шығындар – 38 094,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 531,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 531,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 531,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Тулендиев
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 25 маусымдағы
№ 9/5-VII шешіміне қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 58/10-VI шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР