О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2020 года № 58/3-VІ "О бюджете Абайского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 7 сентября 2021 года № 11/2-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 сентября 2021 года № 24424
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Абайского района на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 58/3-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8035) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Абайского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 422 336,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 803 557,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 514,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 530,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 603 735,1 тысяч тенге;
2) затраты – 5 526 633,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 302,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 257,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 955,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16 560,9 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 16 560,9 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 160 160,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 160 160,3 тысяч тенге;
поступление займов – 61 257,0 тысяч тенге;
погашение займов – 21 955,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 58/3-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 қыркүйектегі № 11/2-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 18 қыркүйекте № 24424 болып тіркелді
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" мәслихаттың 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 58/3-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8035 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 422 336,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 803 557,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 514,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 530,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 603 735,1 мың теңге;
2) шығындар – 5 526 633,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 302,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61 257,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 955,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 16 560,9 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 16 560,9 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 160 160,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 160 160,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 61 257,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21 955,0 мың теңге;