О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 61/2-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2021-2023 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 октября 2021 года № 10/5-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 ноября 2021 года № 25043
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Бескарагайского района на 2021-2023 годы" от 22 декабря 2020 года № 61/2-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8025) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бескарагайского района на 2021-2023 годы согласно приложений 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6929669,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 794107 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23029,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6970,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6105563,0 тысяч тенге;
2) затраты – 7049567,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 51938,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 71920,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19982,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -171836,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 171836,3 тысяч тенге, в том числе:

Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 61/2-VI "2021-2023 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 қазандағы № 10/5-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қарашада № 25043 болып тіркелді
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 61/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8025 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 6929669,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 794107,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23029,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6970,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6105563,0 мың теңге;
2) шығындар – 7049567,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 51938,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 71920,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19982,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың
теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -171836,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 171836,3 мың теңге, соның ішінде: