О бюджете Новошульбинского сельского округа Бородулихинского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 19 января 2021 года № 2-14-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 января 2021 года № 8364
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 56-5-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8256), Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новошульбинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 252356 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9793 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 242563 тысяч тенге;
2) затраты – 252357,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1,4 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-14-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 134794 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-14-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 53124 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-14-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Предусмотреть в бюджете Бородулихинского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 15038 тысяч тенге.

Бородулиха ауданы Новошульба ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қаңтардағы № 2-14-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 қаңтарда № 8364 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-5-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8256 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Новошульба ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 252356 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9793 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 242563 мың теңге;
2) шығындар – 252357,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-14-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен 134794 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-14-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2021 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 53124 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-14-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2021 жылға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 15038 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.

Сноска. Пункт 4 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-14-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Новошульбинского сельского округа на 2021 год в сумме 39607 тысяч тенге.
6. Признать утратившими силу некоторые решения Бородулихинского районного маслихата, согласно приложению 4.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-14-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2021 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция көлемі 39607 мың теңге сомасында қарастырылсын.
6. 4-қосымшаға сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Аубакиров
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата от 19 января
2021 года № 2-14-VII
Бюджет Новошульбинского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-14-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

7. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Аубакиров
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
19 қаңтардағы № 2-14-VII
шешіміне 1-қосымша
Новошульба ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-14-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Кірістердің атауы
1.КІРІСТЕР

1) решение Бородулихинского районного маслихата от 16 января 2020 года № 46-14-VI "О бюджете Новошульбинского сельского округа Бородулихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6610, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2020 года);
2) решение Бородулихинского районного маслихата от 25 сентября 2020 года № 53-7-IV "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 16 января 2020 года № 46-14-VI "О бюджете Новошульбинского сельского округа Бородулихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7609 от 30 сентября 2020 года, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 2 октября 2020 года)
3) решение Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 56-17-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 16 января 2020 года № 46-14-VI "О бюджете Новошульбинского сельского округа Бородулихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8125, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 8 января 2021 года).

1) Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 46-14-VI "Бородулиха ауданы Новошульба ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6610 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 23 қаңтарда жарияланған);
2) Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 53-7-IV "Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 46-14-VI "Бородулиха ауданы Новошульба ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7609 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 2 қазанда жарияланған);
3) Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-17-VI "Бородулиха ауданы Новошульба ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 46-14-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8125 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2021 жылғы 8 қаңтарда жарияланған).