О бюджете Петропавловского сельского округа Бородулихинского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 19 января 2021 года № 2-16-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 января 2021 года № 8365
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 56-5-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8256), Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Петропавловского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28030 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10974 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 17056 тысяч тенге;
2) затраты – 31130 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3100 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3100 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 3100 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-16-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Петропавловского сельского округа на 2021 год в сумме 12392 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть в бюджете Петропавловского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 4664 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-16-VII (вводится в действие с 01.01.2021).

2021-2023 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Петропавловка ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қаңтардағы № 2-16-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 қаңтарда № 8365 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-5-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8256 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Петропавловка ауылдық округінің бюджеті тісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28030 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10974 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 17056 мың теңге;
2) шығындар – 31130 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3100 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3100 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3100 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-16-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Петропавловка ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 12392 мың теңге сомасында ескерілсін.
2-1. Петропавловка ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен 4664 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-16-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Признать утратившими силу некоторые решения Бородулихинского районного маслихата, согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года
Председатель сессии А. Аубакиров
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского
районного маслихата
от 19 января 2021 года
№ 2-16-VII
Бюджет Петропавловского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-16-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

3. 4-қосымшаға сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Аубакиров
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 19 қаңтардағы
№ 2-16-VII шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Петропавловка ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-16-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР

от 19 января 2021 года
№ 2-16-VII
Перечень решений Бородулихинского районного маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение Бородулихинского районного маслихата от 16 января 2020 года № 46-16-VI "О бюджете Петропавловского сельского округа Бородулихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6627, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2020 года);
2. Решение Бородулихинского районного маслихата от 3 июля 2020 года № 51-6-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 16 января 2020 года № 46-16-VI "О бюджете Петропавловского сельского округа Бородулихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7342, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 июля 2020 года);
3. Решение Бородулихинского районного маслихата от 23 октября 2020 года № 54-9-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 16 января 2020 года № 46-16-VI "О бюджете Петропавловского сельского округа Бородулихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7762, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 ноября 2020 года);
4. Решение Бородулихинского районного маслихатаот 25 декабря 2020 года № 56-19-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 16 января 2020 года № 46-16-VI "О бюджете Петропавловского сельского округа Бородулихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8134, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 11 января 2021 года).

2021 жылғы 19 қаңтардағы
№ 2-16-VII шешіміне
4-қосымша
Бородулиха аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 46-16-VI "2020-2022 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Петропавловка ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6627 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 қаңтарда жарияланған) шешімі;
2. Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 шілдедегі № 51-6-VI "Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 46-16-VI "2020-2022 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Петропавловка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2020 жылғы 7342 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 17 шілдеде жарияланған) шешімі;
3. Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қазандағы № 54-9-VI "Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 46-16-VI "2020-2022 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Петропавловка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2020 жылғы 7762 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 6 қарашада жарияланған) шешімі;
4. Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-19-VI "Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 46-16-VI "2020-2022 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Петропавловка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8134 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2021 жылғы 11 қаңтарда жарияланған) шешімі.