О бюджете Жерновского сельского округа Бородулихинского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 19 января 2021 года № 2-8-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 января 2021 года № 8373
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 56-5-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8256), Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жерновского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25467 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3198 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 22269 тысяч тенге;
2) затраты – 26467 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1000 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-8-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Жерновского сельского округа на 2021 год в сумме 19451 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть в бюджете Жерновского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 2818 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № № 11-8-VII (вводится в действие с 01.01.2021).

2021-2023 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жерновка ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қаңтардағы № 2-8-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 қаңтарда № 8373 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-5-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8256 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Жерновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25467 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3198 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 22269 мың теңге;
2) шығындар – 26467 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1000 теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1000 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-8-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Жерновка ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 19451 мың теңге сомасында ескерілсін.
2-1. Жерновка ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен 2818 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-8-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Признать утратившими силу некоторые решения Бородулихинского районного маслихата, согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Аубакиров
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 19 января 2021 года
№ 2-8-VII
Бюджет Жерновского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11-8-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

3. 4-қосымшаға сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Аубакиров
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2021 жылғы 19 қаңтардағы
№ 2-8-VII шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Жерновка ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 11-8-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР

от 19 января 2021 года
№ 2-8-VII
Перечень решений Бородулихинского районного маслихата, признанных утратившими силу
1) решение Бородулихинского районного маслихата от 16 января 2020 года № 46-8-VI "О бюджете Жерновского сельского округа Бородулихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6630, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2020 года);
2) решение Бородулихинского районного маслихата от 23 октября 2020 года № 54-5 VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 16 января 2020 года № 46-8-VI "О бюджете Жерновского сельского округа Бородулихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7763, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 6 ноября 2020 года);
3) решение Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 56-12-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 16 января 2020 года № 46-8-VI "О бюджете Жерновского сельского округа Бородулихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8135, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 11 января 2021 года).

2021 жылғы 19 қаңтардағы
№ 2-8-VII шешіміне 4-қосымша
Бородулиха аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1) Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 46-8-VI "2020-2022 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жерновка ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6630 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 қаңтарда жарияланған) шешімі;
2) Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қазандағы № 54-5-VI "Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 46-8-VI "2020-2022 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жерновка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7763 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 6 қарашада жарияланған) шешімі;
3) Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-12-VI "Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 46-8-VI "2020-2022 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жерновка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8135 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2021 жылғы 11 қаңтарда жарияланған) шешімі.