О внесении изменений и дополнений в решение Глубоковского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 56/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2021-2023 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 апреля 2021 года № 4/2-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 апреля 2021 года № 8695. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Глубоковского районного маслихата от 19 марта 2021 года № 3/6-VII "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 55/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2021-2023 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8523) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 56/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8335, опубликовано 21 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36474,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5038 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31436,4 тысяч тенге;
2) затраты – 37005 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -530,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 530,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 56/2-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 4/2-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 сәуірде № 8695 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, Глубокое аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 наурыздағы № 3/6-VІІ "Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 55/2-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8523 болып тіркелген) сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 56/2-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8335 болып тіркелген, 2021 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36474,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5038 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31436,4 мың теңге;
2) шығындар - 37005 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -530,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 530,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 530,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть в бюджете поселка Алтайский на 2021 год целевые трансферты в сумме 18240,4 тысяч тенге, в том числе из областного бюджета в сумме 9500 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 8740,4 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 47018,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37906 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9112,9 тысяч тенге;
2) затраты – 56625,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9606,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9606,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9606,2 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме 164,9 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24249,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4875 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19374,7 тысяч тенге;
2) затраты – 24501,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -251,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 251,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 530,6 мың теңге.";
3 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне нысаналы трансферттер 18240,4 теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен 9500 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 8740,4 мың теңге сомасында ескерілсін.";
4 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47018,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 37906 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9112,9 мың теңге;
2) шығындар – 56625,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -9606,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9606,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9606,2 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 5-1 - тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2021 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 164,9 мың теңге сомасында ескерілсін.";
6 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
"1) кірістер – 24249,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4875 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19374,7 мың теңге;
2) шығындар – 24501,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -251,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 251,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 3637,6 тысяч тенге.";
пункт 39 изложить в следующей редакции:
"39. Учесть в бюджете Тарханского сельского округа на 2021 год целевые трансферты в сумме 108810,2 тысяч тенге, в том числе из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 67500 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 26500 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 14810,2 тысяч тенге.";
пункт 40 изложить в следующей редакции:
"40. Утвердить бюджет Ушановского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24211,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8811 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15400,9 тысяч тенге;
2) затраты – 26538,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2326,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2326,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2326,6 тысяч тенге.";
пункт 42 изложить в следующей редакции:
"42. Учесть в бюджете Ушановского сельского округа на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме 2264,9 тысяч тенге.";
пункт 43 изложить в следующей редакции:
"43. Утвердить бюджет Черемшанского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39400,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10674 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28726,2 тысяч тенге;
2) затраты – 40507,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1107,1 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3637,6 мың теңге.";
39 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"39. 2021 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне нысаналы трансферттер 108810,2 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 67500 мың теңге, облыстық бюджеттен 26500 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 14810,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
40 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"40. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ушаново ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24211,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8811 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15400,9 мың теңге;
2) шығындар – 26538,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2326,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2326,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2326,6 мың теңге.";
42 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"42. 2021 жылға арналған Ушаново ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 2264,9 мың теңге сомасында ескерілсін.";
43 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"43. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Черемшанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39400,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10674 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28726,2 мың теңге;
2) шығындар – 40507,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1107,1 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1107,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1107,1 тысяч тенге.";
пункт 45 изложить в следующей редакции:
"45. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме 13780,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1107,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1107,1 мың теңге.";
45 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"45. 2021 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 13780,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.