О признании утратившим силу решения Глубоковского районного маслихата от 4 октября 2019 года № 35/3-VI "О повышении базовых ставок земельного налога по Глубоковскому району"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2021 года № 14/11-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2021 года № 26146
В соответствии со статьей 27, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Глубоковского районного маслихата от 4 октября 2019 года № 35/3-VI "О повышении базовых ставок земельного налога по Глубоковскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6199).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Глубоковского
районного маслихата
А. Калигожин

Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қазандағы № 35/3-VI "Глубокое ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/11-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 желтоқсанда № 26146 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, 50-бабының 2-тармағына сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қазандағы № 35/3-VI "Глубокое ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы" шешімнің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6199 тіркелген).
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Калигожин