О признании утратившим силу решения Жарминского районного маслихата от 14 марта 2018 года № 19/167-VI "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Жарминскому району"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2021 года № 4/25-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 апреля 2021 года № 8493
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьей 27 Закон Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жарминского районного маслихата от 14 марта 2018 года № 19/167-VI "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Жарминскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5601, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 19 апреля 2018 года, в газете "Қалба тынысы" от 20 апреля 2018 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Абдрахманов
Секретарь маслихата М. Оспанбаев

Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 19/167-VI "Жарма ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және біріңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 наурыздағы № 4/25-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 сәуірде № 8493 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 19/167-VI "Жарма ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және біріңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5601 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 19 сәуірде, "Қалба тынысы" газетінде 2018 жылғы 20 сәуірде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кеиін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Абдрахманов
Мәслихат хатшысы М. Оспанбаев