О признании утратившим силу решения Жарминского районного маслихата
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 сентября 2021 года № 8/89-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 сентября 2021 года № 24523
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жарминского районного маслихата "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Жарминского района" от 22 ноября 2017 года № 16/136-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5311).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата М. Оспанбаев

Жарма аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қыркүйектегі № 8/89-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қыркүйекте № 24523 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5- тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабының 2- тармағына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының "2017 жылғы 22 қарашадағы № 16/136-VI "Сот шешімімен Жарма ауданының коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 6 желтоқсандағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5311 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы М. Оспанбаев