О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 53/521-VI "О бюджете Жарминского района на 2021-2023 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 ноября 2021 года № 9/111-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2021 года № 25315
Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата "О бюджете Жарминского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 53/521-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8095) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 8873691,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4542520,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19745,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 49729,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4261697,8 тысяч тенге;
2) затраты – 8980578,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30994,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61257,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30263,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 137880,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 137880,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 61257,0 тысяч тенге;
погашение займов – 30263,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 106886,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6, 7 и 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата М. Оспанбаев
Приложение к решению
Жарминского районного
маслихата

Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 53/521-VI "2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 9/111-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 қарашада № 25315 болып тіркелді
Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 53/521-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8095 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8873691,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4542520,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19745,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49729,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4261697,8 мың теңге;
2) шығындар – 8980578,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30994,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61257,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30263,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 137880,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 137880,5 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 61257,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30263,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 106886,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 7 және 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы М. Оспанбаев
Жарма аудандық мәслихатының

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
79066,4
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
79066,4
Средний ремонт дорог улиц Ворошилова, Заводская, Центральная в поселке Суыкбулак
31292,0
Устройство уличного освещения в поселке Ауэзов
30000,0
Устройство уличного освещения в поселке Суыкбулак
17774,4
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
285488,0
187281,0
2
Коммунальное хозяйство
285488,0
187281,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
285488,0
187281,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
285488,0
187281,0
Строительство наружных систем канализации в селе Калбатау
-230536,0
187281,0
Строительство водопроводных сетей в селе Киши Карасу
283273,0
Строительство водопроводных сетей в селе Сулусары
232751,0
13
Прочие
118946,2
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
87560,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
87560,2
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
87560,2
Электроснабжение животноводческого комплекса расположенного по адресу: Жарминский район, Георгиевский с/о, зимовка "Жолан"
38048,2
Электроснабжение крестьянского хозяйства, расположенного по адресу: ВКО, Жарминский район, село Капанбулак, на территории участка зимовки "Аккора"
23403,0
Строительство электроснабжения по адресу: ВКО, Жарминский район, село Капанбулак, зимовка "Мирлан", участок №1

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
79066,4
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
79066,4
Суықбұлақ кентіндегі Ворошилова, Заводская, Центральная көшелерінің жолдарын орташа жөндеу
31292,0
Әуезов кентінде көше жарығын орнату
30000,0
Суықбұлақ кентінде көше жарығын орнату
17774,4
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
285488,0
187281,0
2
Коммуналдық шаруашылық
285488,0
187281,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
285488,0
187281,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
285488,0
187281,0
Қалбатау ауылында сыртқы кәріз жүйесінің құрылысы
-230536,0
187281,0
Кіші Қарасу ауылында су құбыры желілерінің құрылысы
283273,0
Сұлусары ауылында су құбыры желілерінің құрылысы
232751,0
13
Басқалар
118946,2
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
87560,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
87560,2
026
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының атуы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
87560,2
Жарма ауданы, Георгиевка а/о, "Жолан" қыстағы мекен-жайында орналасқан мал шаруашылығы кешенін электрмен жабдықтау
38048,2
ШҚО, Жарма ауданы, Қапанбұлақ ауылы мекенжайы бойынша орналасқан "Аққора" қыстағы учаскесінің аумағындағы шаруа қожалығын электрмен жабдықтауға
23403,0
ШҚО, Жарма ауданы, Қапанбұлақ ауылы, №1 учаскесі мекенжайы бойынша орналасқан "Мирлан" қыстағын электрмен жабдықтау құрылысына