О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 53/521-VI "О бюджете Жарминского района на 2021-2023 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 декабря 2021 года № 10/160-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2021 года № 25760
Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата "О бюджете Жарминского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 53/521-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8095) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 8819382,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4542520,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19745,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 49729,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4207388,5 тысяч тенге;
2) затраты – 8926269,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30994,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61257,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30263,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -137880,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 137880,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 61257,0 тысяч тенге;
погашение займов – 30263,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 106886,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата М. Оспанбаев
Приложение 1 к решению
Жарминского районного
маслихата
от 25 декабря 2020 года
№ 53/521-VI
Приложение 1 к решению
Жарминского районного
маслихата
от 25 декабря 2020 года
№ 53/521-VI
Бюджет Жарминского района на 2021 год
Категория
Сумма,
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 53/521-VI "2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 10/160-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 желтоқсанда № 25760 болып тіркелді
Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 53/521-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8095 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8819382,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4542520,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19745,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49729,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4207388,5 мың теңге;
2) шығындар – 8926269,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30994,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61257,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30263,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -137880,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 137880,5 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 61257,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30263,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 106886,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы М. Оспанбаев
Жарма аудандық мәслихатының
2021 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 10/160-VII шешіміне
1 қосымша
Жарма аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 53/521-VI шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Жарма ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер