О внесении изменения и дополнения в решение Зайсанского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 68-9 "О бюджете Шиликтинского сельского округа Зайсанского района на 2021-2023 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2021 года № 4-15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 апреля 2021 года № 8520
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Зайсанского районного маслихата от 12 марта 2021 года № 3-1 "О внесении изменения и дополнения в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №67-1 "О бюджете Зайсанского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8458) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 68-9 "О бюджете Шиликтинского сельского округа Зайсанского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8151 и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 января 2021 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Шиликтинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 39137 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4333 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 530 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34274 тысяч тенге;
2) затраты - 40347,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1210,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1210,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 68-9 "2021-2023 жылдарға арналған Зайсан ауданы Шілікті ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 4-15 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 сәуірде № 8520 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабына, 109-1 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Зайсан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 3-1 "2021-2023 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 67-1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8458 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №68-9 "2021-2023 жылдарға арналған Зайсан ауданы Шілікті ауылдық округінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8151 нөмірімен тіркелген және 2021 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Шілікті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39137 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4333 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 530 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34274 мың теңге;
2) шығындар – 40347,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1210,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1210,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1210,1 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Используемые остатки бюджетных средств 1210,1 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящего решения;
указанное решение дополнить приложением 4 согласно приложению 2 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии М. Бошаков
Секретарь районного маслихата С.Маркабаев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 30 марта 2021 года за № 4-15
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 25 декабря 2020 года за № 68-9
Бюджет Шиликтинского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1210,1 мың теңге.";
мынандай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 1210,1 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
аталған шешімінің 1–қосымшасы осы шешімнің 1– қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес аталған шешім 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Бошақов
Аудандық мәслихат хатшысы С. Марқабаев
Зайсан аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 наурыздағы
№ 4-15 шешіміне 1-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 68-9 шешіміне 1- қосымша
2021 жылға арналған Шілікті ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР