О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 46/400-VI "О бюджете Катон-Карагайского района на 2021-2023 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 октября 2021 года № 11/105-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 ноября 2021 года № 24994
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата "О бюджете Катон-Карагайского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 46/400-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8094) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 129 252,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 959 439,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 067,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 534,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 144 211,9 тысяч тенге;
2) затраты – 10 232 949,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 61 644,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 109 387,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47 743,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 165 341,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 165 341,4 тысяч тенге:
поступление займов – 109 387,5 тысяч тенге;
погашение займов – 47 743,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 103 696,9 тысяч тенге.
Приложения 1, 5, 6, 7, 8 утвержденное решением районного маслихата, изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 46/400–VI "2021-2023 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қазандағы № 11/105-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 1 қарашадағы № 24994 болып тіркелді
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 46/400-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8094 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 129 252,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 959 439,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 067,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 534,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 144 211,9 мың теңге;
2) шығындар – 10 232 949,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 61 644,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 109 387,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47 743,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 165 341,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 165 341,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 109 387,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 47 743,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 103 696,9 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1, 5, 6, 7, 8 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

200,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
219711,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
213905,0
003
Капитальные расходы государственного органа
5806,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
136887,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
53210,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1012,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
310,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
77331,0
015
Капитальные расходы государственного органа
5024,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
623543,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
34196,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
589347,5
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
23720,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
23470,0
003
Капитальные расходы государственного органа
250,0
02
Оборона
75086,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
75086,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12468,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
62618,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1250,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1250,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1250,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
565512,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
565512,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38895,0
002
Программа занятости
127973,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

200,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
219711,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
213905,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5806,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
136887,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53210,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1012,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
310,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
77331,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5024,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
623543,5
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34196,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
589347,5
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
23720,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23470,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250,0
02
Қорғаныс
75086,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
75086,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12468,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
62618,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1250,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1250,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1250,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
565512,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
565512,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38895,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
127973,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

65678,0
005
Государственная адресная социальная помощь
102996,0
006
Оказание жилищной помощи
1061,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42028,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1283,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2757,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
111599,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12952,0
021
Капитальные расходы государственного органа
836,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
50535,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3919,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
3000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2349953,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
443195,7
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
384861,7
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
36000,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
9413,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
12921,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1906758,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
257531,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно- коммуникационной инфраструктуры
57066,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1592161,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
438299,2
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
21911,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
12723,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1783,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7405,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)

65678,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
102996,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1061,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42028,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1283,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2757,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
111599,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
12952,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
836,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
50535,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3919,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
3000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2349953,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
443195,7
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
384861,7
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
36000,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
9413,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
12921,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1906758,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
257531,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
57066,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1592161,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
438299,2
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
21911,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12723,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1783,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7405,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

416388,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
37845,0
003
Капитальные расходы государственного органа
4722,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
17782,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
12000,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
50652,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
10414,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
277331,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5642,2
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
154077,1
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
26240,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
25950,0
006
Капитальные расходы государственного органа
290,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
31579,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
22631,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
8442,1
007
Капитальные расходы государственного органа
506,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24258,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
24258,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
72000,0
010
Развитие объектов сельского хозяйствах
72000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26199,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
26199,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
26199,0
12
Транспорт и коммуникации
452979,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
452979,2
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2143,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
538,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов

416388,2
001
Ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт  саласында  мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру бойынша қызметтер
37845,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4722,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
17782,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12000,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
50652,0
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
10414,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
277331,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5642,2
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
154077,1
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
26240,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25950,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
290,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
31579,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22631,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
8442,1
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
506,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24258,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
24258,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
72000,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
72000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26199,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
26199,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26199,0
12
Көлiк және коммуникация
452979,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
452979,2
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2143,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
538,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу